OpenSea از فورک گواه کار اتریوم پشتیبانی نخواهد داشت

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. OpenSea از فورک گواه کار اتریوم پشتیبانی نخواهد داشت

OpenSea از فورک گواه کار اتریوم پشتیبانی نخواهد داشت
OpenSea، بزرگترین بازار معاملاتی NFTها، به دنبال محدود کردن پشتیبانی خود از NFTهای روی نسخه گواه سهام بلاکچین اتریوم، پس از انجام مرج اتریوم است.

به گزارش زوم ارز، پلتفرم OpenSea در مجموعه توییت اخیرا منتشر شده گفت: در ابتدا مهم‌تر از هرچیزی، ما صرفا متعهد به پشتیبانی از NFTهایی که روی چین ارتقا یافته‌ی گواه سهام عرضه می‌شوند، هستیم.
بر اساس داده‌های Block، تاکنون، 31 میلیارد دلار NFT مرتبط با اتریوم روی این پلتفرم معامله شده است. تمام این مبلغ بر اثر معاملات NFTهایی که روی نسخه‌ی فعلی گواه کار اتریوم قرار دارد، به دست آمده است.
طی ماه جاری، مرج، آخرین مرحله‌ی انتقال اتریوم از گواه کار به گواه سهام، چین بیکن و اعتبارسنج‌های آن را به بنیاد این شبکه بلاکچین تبدیل خواهد کرد. گستره‌ی وسیعی از شرکت‌ها و پلتفرم‌های رمز ارزی تحت تاثیر این ارتقا قرار خواهند گرفت و مشغول آماده شدن برای این تغییر بوده‌اند.
پلتفرم OpenSea در توییتی نوشت که در حال آماده شدن برای یک انتقال سالم بوده است، اما تایید کرد که این شرایط به نظارت، مدیریت و ارتباطات در طی آن نیاز خواهد داشت.
اخیرا غول صرافی ارز دیجیتال Coinbase گفت که آماده‌ی لیست کردن توکن‌های مرتبط با فورک گواه کار اتریوم پس از مرج و انتقال این بلاکچین به یک سیستم با مصرف انرژی پایین‌تر است. این فورک برنامه ریزی شده، که با عنوان ETHPoW شناخته می‌شوذ، به دنبال جذا شدن از شبکه اصلی اتریوم و ادامه دادن به فعالیت‌های استخراج است.
بیشتر بخوانید:  افزایش 30 درصدی قیمت توکن RSKپلتفرم OpenSea در توییت‌های خود گفت: در حالی که ما نظری پیرامون فورک‌های احتمالی نداریم، آن‌ها بر روی OpenSea پشتیبانی یا بازتاب نخواهند شد.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: The Block
سر تیتر اخبار:
بایننس آمریکا پشتیبانی از استیک کاردانو را آغاز کرد
همسر مک‌آفی ساختگی بودن مرگ وی را باور ندارد
منفورترین برنامه‌های رمز ارزی در سراسر جهان کدام‌اند؟
گروه کلاهبرداری رمز ارز توسط پلیس اوکراین دستگیر شد
رشد چشم‌گیر هش ریت اتریوم کلاسیک پیش از مرج اتریوم
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست