FTX معاملات اتریوم را روی چند بلاکچین متوقف خواهد کرد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. FTX معاملات اتریوم را روی چند بلاکچین متوقف خواهد کرد

FTX معاملات اتریوم را روی چند بلاکچین متوقف خواهد کرد
علی‌رغم تایید نبود قطعی از سوی توسعه دهندگان اتریوم، FTX تصمیم به توقف برداشت و واریز تا پایان مرج گرفت.

به گزارش زوم ارز، در حالی که توسعه دهندگان اتریوم وعده دادند که هیچ قطعی‌ای در طول انجام ارتقا مرج، یکی از مورد انتظارترین ارتقاهای اتریوم، رخ نخواهد داد، اعضای جامعه‌ی رمز ارز تصمیم گرفتند که اقداماتی جهت اطمینان از حفظ دارایی سرمایه گذاران انجام دهند. در این راستا صرافی ارز دیجیتال FTX اعلام کرد که تا هنگام به نتیجه رسیدن ارتقا سپتامبر، معاملات اتریوم روی چند بلاکچین گوناگون را متوقف می‌کند.
با توجه به سخنان توسعه دهندگان اتریوم، مرج به لطف مجموع سختی ترمینال که اطمینان حاصل می‌کند انتقال بر اساس مجموع قدرت استخراجی که برای ساخت یک چین استفاده می‌شود، انجام شود، جهت انتقال بدون قطعی و توقف به گواه سهام، طراحی شده است. علی‌رغم این توضیحات، FTX تصمیم گرفت که تا پایان مرج و پایدار شدن شبکه‌ها، برداشت و واریز را متوقف کند.
توقف معاملات برای اتریوم روی بلاکچین‌های گوناگون، جهت انجام در زمان‌های مختلف برنامه‌ریزی شده است، اما ممکن است بر اساس پیچیدگی‌های مورد انتظار، تغییر کند.
همچنین، FTX اشاره کرد که این صرافی رمز ارز در صورت رخ دادن نوسانات قیمتی شدید، مسئولیت هیچ خسارتی را بر عهده نخواهد گرفت و افزود: این مسئولیت شماست که مفهوم این بیانیه را درک کنید.
بیشتر بخوانید:  بچه ها برگردید، دولت هند بیت کوین خریداری نکرده استبنیاد اتریوم جهت توضیح یکی از بزرگترین تصورات غلط مرتبط با مرج گفت که ارتقا پیش رو، هزینه‌ی گس را کاهش نخواهد داد. در بیانیه‌ی اصلی آمده است: هزینه‌های گس محصول تقاضای شبکه و مرتبط با ظرفیت شبکه هستند. مرج استفاده از گواه کار را منسوخ می‌کند و برای اجماع به گواه سهام روی می‌آورد، اما تغییر محسوسی در پارامترهایی که تاثیر مستقیم بر ظرفیت یا توان عملیاتی شبکه دارند، ایجاد نمی‌کند.
به جای آن، این ارتقا بر از بین بردن کامل نیاز به استخراج پرمصرف هدفگذاری کرده است.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: Cointelegraph
سر تیتر اخبار:
نیجریه به دنبال تشکیل ناحیه اقتصادی برای رمز ارزها
5000 بیت کوین به صرافی ارز دیجیتال کراکن منتقل شد
رابنشتاین نسبت به رمز ارزها خوشبین است
4 درصد از شهروندان امارات در رمز ارزها سرمایه دارند
حساب PwC جهت تبلیغ کلاهبرداری ریپل هک شد
یوتیوب دولت کره هک شد و ویدیوی رمز ارزی به نمایش گذاشت
برچسب هااخبار اتریوم اخبار صرافی ارز دیجیتال اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست