یک نهنگ قدیمی اتریوم، پس از 7 سال دوباره فعالیت کرد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. یک نهنگ قدیمی اتریوم، پس از 7 سال دوباره فعالیت کرد

یک نهنگ قدیمی اتریوم، پس از 7 سال دوباره فعالیت کرد
با توجه به داده‌های ارائه شده توسط پلتفرم Whale Alert، یک آدرس اتریوم از پیش استخراج شده با بیش از 500 اتریوم، پس از بیش از 7 سال، فعال شده است.

به گزارش زوم ارز، مشخص نیست که چرا این آدرس، پس از سال‌ها فعال شده است. برخی از کاربران شروع به ساختن جوک در ارتباط با ویتالیک بوترین، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، با مضمون پیدا شدن یک کیف پول خاکی، در زیر تخت خواب وی، کردند.
به نظر می‌رسد که دارایی مذکور، به ویلیام سوتانتو، مدیر ارشد فناوری صرافی اندونزیایی Indodax، انتقال یافته است.
فعال شدن کیف پول‌های رمز ارز پس از سال‌ها، اتفاق معمولی نیست. همانطور که توسط سایت u..today گزارش شد، در روزهای پایانی ماه اکتبر، یک آدرس دیگر با بیداری پس از چندین سال عدم فعالیت، شناسایی شد.
تامین مالی توسعه‌ی اتریوم، که در نهایت به دومین بلاکچین بزرگ بازار تبدیل شد، با کمک 18 میلیون دلار توکن پیش از راه اندازی، صورت گرفت.
در سال 2015، توکن اتریوم در صرافی کراکن و با قیمت تنها 2.77 دلار، کار خود را آغاز کرد. در ماه نوامبر 2021، قیمت این رمز ارز به سطح قیمت هنگفت 4878 دلار رشد پیدا کرد.
در حال حاضر، این رمز ارز پس از 74 درصد افت نسبت به سطح قیمت مذکور، با قیمت 1267 دلار معامله می‌شود.
در میانه‌ی ماه سپتامبر، اتریوم بالاخره به عنوان بخشی از ارتقا مرج، به گواه سهام انتقال یافت. این انتقال، مورد انتظارترین ارتقا از زمان راه اندازی این بلاکچین بود.
هرچند، این ارتقا به شدت مورد انتظار، نتوانست روند صعودی اتریوم را احیا کند. اکنون، این رمز ارز به دلیل ترکیب مشکلات اقتصاد کلان و فاجعه‌ی FTX، در وضعیت نامطلوبی به سر می‌برد.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
سود بردن پروژه‌های دیفای روی کاردانو از ریزش FTX
افزایش محسوس تعداد هولدرهای شیبا
علاقه‌ی معامله‌گران به ریپل تشدید شده است
احساس کاربران کوینکس به خدمات کوینکس
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست