یک معامله‌گر 64 اتریوم برای کارمزد شبکه پرداخت

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. یک معامله‌گر 64 اتریوم برای کارمزد شبکه پرداخت

یک معامله‌گر 64 اتریوم برای کارمزد شبکه پرداخت
هزینه کارمزد شبکه بار دیگر به اوج خود رسیده است.
به گزارش زوم ارز، شبکه بلاکچین اتریوم به معامله‌گران نگرانی‌های شدیدی القا کرده است؛ چرا که به نظر می‌رسد که بار دیگر هزینه کارمزد شبکه به اوج خود رسیده است. بنا به آمار به اشتراک گذاشته شده توسط ارائه دهنده خدمات آمار رمز ارزی Whale Alert، به‌تازگی یک معامله‌گر 64 اتریوم معادل حدود 118600 دلار برای هزینه کارمزد یک تراکنش پرداخت کرده است.
میزان بالای هزینه کارمزد اتفاق جدیدی بر روی شبکه اتریوم نیست؛ هرچند از زمان انتقال این شبکه از پروتکل گواه کار به گواه سهام از طریق مرج این اتفاق به ندرت رخ می‌دهد. هزینه کارمزد بالای شبکه در حالی که مهم‌ترین فاکتور محسوب نمیشد، یکی از موارد اصلی برای انتقال پروتکل اتریوم به گواه سهام به شمار می‌رود. دلیل این کاهش این است که روش اعتبارسنجی متفاوت برای تراکنش‌ها می‌تواند به کاهش تراکم و شلوغی در شبکه به شکلی موثر کمک کند.
به نظر می‌رسد که دلیل افزایش محسوس فعلی در کارمزد شبکه کاملا متفاوت باشد. احتمالا ریشه‌ی این موضوع با هیجانات چشم‌گیر پیرامون میم کوین‌ها که منجر به تشدید فعالیت در شبکه شد، پیوند دارد.

زمانی که صرافی بایننس توکن‌های PEPE و فلوکی را برای انجام معاملات بر روی پلتفرم خود لیست کرد، فعالیت در شبکه به اوج خود رسید. این تراکم که تا حدی بر اثر فروش مبنی بر ترس و وحشت از سوی نهنگ‌ها و افزایش قیمت‌ها رخ داده است می‌تواند منجر به کاهش سود حاصل از این میم کوین‌ها خصوصا برای معامله‌گران خرد شود.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید? 
قیمت بیت کوین امروز به تومان
قیمت اتریوم امروز به تومان

Source: https://u.today/ethereum-gas-skyrocketing-as-trader-paid-64-eth-in-fees-whats-happening
سر تیتر اخبار:
کسب سود هنگفت نهنگ‌ها از پپه
بنیان‌گذار سولانا با طرفدار اتریوم وارد بحث شد
افت 8 درصدی شیبا
تحلیلگر: اخبار منفی نمی‌توانند بیت کوین را متوقف کنند
چینی‌ها علی‌رغم ممنوعیت به معاملات رمز ارزی ادامه می‌دهند
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست