یکی دیگر از نهنگ‌های غیرفعال اتریوم پدیدار شد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. یکی دیگر از نهنگ‌های غیرفعال اتریوم پدیدار شد

یکی دیگر از نهنگ‌های غیرفعال اتریوم پدیدار شد
یک نهنگ اتریوم که از زمان ICO در هشت سال پیش غیرفعال بوده است، بار دیگر فعالیت کرده است.
به گزارش زوم ارز، یکی از هولدرهای اتریوم که در هشت سال گذشته غیرفعال بوده است، به طور ناگهانی دوباره فعالیت کرده و مقدار هنگفتی از اتر را به یک آدرس جدید منتقل کرده است.
بنا به داده‌هایی از سایت Etherscan، این هولدر تمام 8000 اتریوم خود معادل حدود 14.78 میلیون دلار را به یک حساب جدید انتقال داده است.
ارزش این تراکنش، کنجکاوی جامعه‌ی رمز ارزی را برانگیخته است و صحبت‌هایی پیرامون اینکه حرکت بعدی «نهنگ» چه خواهد بود، شکل گرفته‌اند.

ناظران بازار رمز ارزی پیرامون تاثیر بالقوه‌ی این فعالیت با توجه به اینکه این آدرس، دومین نهنگ بزرگ اتریوم با فعالیت مجدد در کمتر از دو هفته‌ی اخیر است مشغول حدس و گمان هستند. مدتی پیش در ماه جاری، یک نهنگ دیگر اتریوم پس از دو سال عدم فعالیت ظاهر شد. این نهنگ که یکی دیگر از شرکت‌کنندگان اولیه در ICO اتریوم محسوب می‌شود 4032 واحد ETH را استیک کرد. این استیک، اولین فعالیت این آدرس پس از بیش از 2 سال را رقم زد و حدس و گمان و هیجان گسترده‌ای را در جامعه‌ی ارزهای دیجیتال ایجاد کرد.
هر دوی این موارد معامله‌گران و تحلیلگران را به این تفکر وا داشته است که آیا این اتفاقات، آغاز یک ترند جدید در میان سرمایه‌گذاران اولیه‌ی اتریوم محسوب می‌شوند یا اینکه رویدادهای مجزایی هستند. اگر حالت اول درست باشد، تاثیر آن بر روی بازار اتریوم با توجه به تعداد بالای کوین در دستان شرکت‌کنندگان اولیه، محسوس خواهد بود.
بنا به داده‌های سایت CoinGecko، در لحظه‌ی نگارش این خبر اتریوم با رشدی 0.9 درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت 1845 دلار قرار دارد.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید? 
قیمت بیت کوین امروز به تومان
قیمت اتریوم امروز به تومان

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
بیجینگ وایت‌پیپر نوآوری و توسعه وب3 را منتشر کرد
اکنون 2 میلیارد DOGE در دستان Robinhood قرار دارد
به‌زودی اطلاعات جدیدی از تیم متاورس شیبا ارائه خواهد شد
طی سه هفته 52 میلیون XRP توسط نهنگ‌ها خریداری شده است
میلیاردها شیبا طی هفت روز گذشته سوزانده شده‌اند
شیف جامعه رمز ارزی را حیرت‌زده کرد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست