کیف پول قدیمی اتریوم، پس از 7 سال فعال شد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. کیف پول قدیمی اتریوم، پس از 7 سال فعال شد

کیف پول قدیمی اتریوم، پس از 7 سال فعال شد
به گزارش زوم ارز، همانطور که توسط موسسه ردیاب بلاکچین Whale Alert گزارش شد، حدود 13 ساعت پیش، دومین کیف پول قدیمی اتریوم در این هفته، دوباره فعال شد. این آدرس به مدت حدود 7.3 سال، از سال 2014، غیرفعال بوده است.

این ردیاب مذکور گفت که این آدرس، یک آدرس با دارایی از پیش استخراج شده است. این موضوع، علاوه بر زمان آخرین استفاده از این آدرس، نشان می‌دهند که ممکن است پای یک سرمایه گذار اولیه‌ی اتریوم در میان باشد که اتریوم خود را، طی عرضه اولیه‌ی این توکن، که در ماه‌های ژوئیه و سپتامبر 2014 رخ داد، خریداری کرده است.
در این لحظه، این کیف پول 200 اتریوم، با ارزش حدود 250000 دلار در اختیار دارد. کاربران توییتر در کامنت‌های مرتبط با توییت این آمار، پیرامون صاحب این کیف پول، حدس‌هایی زدند. بسیاری از کاربران پیشنهاد دادند که صاحب این کیف پول، کلید دسترسی به آدرس رمز ارز خود را پس از مدت‌ها، یافته است.
پیش‌تر، سایت U.today گزارش کرد که یک کیف پول اتریوم، با بیش از دو برابر اتریوم مذکور، یعنی حدود 500 اتریوم، پس از مدت زمانی مشابه فعال شد.
اکنون، اتریوم پس از افت کردن به سطح قیمت 1100 دلار، به سطح قیمت 1200 دلار بازگشته است. در روز 5 نوامبر، این رمز ارز در ناحیه قیمت حدود 1600 دلار قرار داشت، اما سپس، فاجعه‌ی FTX رخ داد و منجر به سقوط بیت کوین، اتریوم و کل بازار ارزهای دیجیتال شد.

زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
صندوق حمایتی ویژه صرافی BingX برای کاربران متضرر صرافی FTX
اتریوم به اولین بلاکچین سودآور از 10 بازار ارز دیجیتال تبدیل می شود
هکر FTX اکنون سی و پنجمین دارنده بزرگ ETH است
دو کوان: من درخواست پول نکردم
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست