کمک‌های هاسکینسون به توسعه اتریوم زیر سوال رفت

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. کمک‌های هاسکینسون به توسعه اتریوم زیر سوال رفت

کمک‌های هاسکینسون به توسعه اتریوم زیر سوال رفت
فابین واگلستلر، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، بحث‌هایی را در جامعه‌ی رمز ارزی با به چالش کشیدن کمک‌های چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، به اتریوم ایجاد کرده است.
به گزارش زوم ارز، اخیرا فابین واگلستلر، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، در توییتر به زیر سوال بردن کمک‌های چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، به پروژه‌ی اتریوم پرداخت.
واگلستلر طی یک توییت اعلام کرد که هاسکینسون هرگز یکی از بنیان‌گذاران اتریوم محسوب نمی‌شود و تا جایی که می‌داند، وی هیچ چیزی برای اتریوم نساخته است.
این فرد باسابقه در حوزه رمز ارزها اشاره کرد که در کنار ویتالیک بوترین، تنها خود وی و گاوین وود، خالق پولکادات، باید به عنوان بنیان‌گذاران واقعی اتریوم شناخته شوند.

دیدگاه‌های واگلستلر در پاسخ به توییتی که ارزش بازاری پروژه‌های بلاکچین گوناگون ایجاد شده توسط اعضای اولیه‌ی بنیاد اتریوم از جمله کاردانو، پولکادات و لوکسو را لیست کرده بود، مطرح شدند.
واگلستلر در توییت بعدی خود توضیح داد که وی قصد آزارده‌خاطر کردن کسی را نداشته است و صرفا به دنبال تاکید بر حقایق پیرامون مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی اتریوم بوده است.
هاسکینسون، مدیرعامل موسسه IOHK و خالق کاردانو، در پاسخ به ادعاهای واگلستلر در توییتر اظهار نظر کرد.
هاسکینسون به شوخی از واگلستلر برای دیدگاه‌های وی پیرامون کمک‌های خود به اتریوم تشکر کرد. در ادامه، بنیان‌گذار کاردانو پرسید که چطور ممکن است که بی‌کفایتی وی از دیدگاه واگلستلر، منجر به ایجاد کاردانو به عنوان یک پروژه بلاکچین بسیار موفق شده باشد.
صحبت‌های میان واگلستلر و هاسکینسون، بحث‌هایی را در جامعه‌ی رمز ارزی پیرامون کمک‌های افراد گوناگون به توسعه‌ی اتریوم ایجاد کرد.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید? 
قیمت بیت کوین امروز به تومان
قیمت اتریوم امروز به تومان

منبع: https://u.today/cardanos-hoskinson-built-nothing-for-ethereum-vogelsteller-claims
سر تیتر اخبار:
75 درصد از مسیر بیت کوین تا رسیدن به هاوینگ بعدی طی شد
شان لنون شروع به دنبال کردن خالق دوج کوین کرد
اظهار نظر خالق DOGE پیرامون سریال رمز ارزی نتفلیکس
نهنگ‌ها 64000 بیت کوین خریداری کردند
رشد 384 درصدی توکن سوزی شیبا
چرا بیت کوین آماده‌ی رسیدن به 1 میلیون دلار است؟
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست