کمتر از دو ساعت تا انجام رویداد مرج اتریوم

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. کمتر از دو ساعت تا انجام رویداد مرج اتریوم

کمتر از دو ساعت تا انجام رویداد مرج اتریوم
بر اساس توییت پست شده توسط هم‌بنیان‌گذار اتریوم، ویتالیک بوترین، حال انتظار می‌رود که تنها تا کمتر از دو ساعت دیگر، ارتقا مرج اتریوم انجام شود.

به گزارش زوم ارز، از ماه‌ها پیش، این رویداد، که انتقال این بلاکچین به گواه سهام را رقم خواهد زد، به موضوع مورد بحث بین علاقه‌مندان و فعالان در صنعت رمز ارزها تبدیل شده است.
مدیرعامل ConsesSys، جوزف لوبین، نسبت به مرج ابراز اطمینان کرد و گفت که رویداد مرج، با موفقیت انجام خواهد شد. هم‌بنیان‌گذار اتریوم باور دارد که این رویداد، تاثیر چشم‌گیری بر جای خواهد گذاشت. لوبین افزود که انتقال این بلاکچین به گواه سهام، می‌تواند بزرگترین رویداد مرتبط با رمز ارز، از زمان راه اندازی خود اتریوم در سال 2015، به شمار رود.
همانطور که بسیاری از افراد انتظار داشتند، قیمت اتریوم در پیش گرفتن روند صعودی، در نزدیکی ارتقا مرج، ناتوان ظاهر شده است. در حقیقت، در زمان نگارش این خبر، دومین رمز ارز بازار قرمز رنگ شده است و در سطح قیمت 1601 دلار معامله می‌شود. در عین حال، بیت کوین تنها کمی بالاتر از سطح قیمت 20000 دلار قرار دارد.
در حالی که بدون شک، مرج یک رویداد بسیار مهم برای صنعت رمز ارزها به شمار می‌رود، شایان ذکر است که این ارتقا، بلافاصله منجر به افزایش مقیاس پذیری اتریوم نخواهد شد.
بیشتر بخوانید:  رشد چشم‌گیر 395 درصدی نرخ توکن سوزی شیبابا این وجود، این ارتقا بسیار مورد انتظار، مصرف انرژی اتریوم را کاهش خواهد داد و در نتیجه، این رمز ارز را با محیط زیست سازگارتر خواهد کرد.
همچنین، مرج موجب ایجاد دوباره‌ی بحث‌هایی پیرامون ماندگاری بلند مدت گواه کار شد و طرفداران بیت کوین را آزرده خاطر ساخت.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
مرحله اولیه و آزمایش رسمی رمزریال با مبلغ ۱ میلیارد تومان آغاز شده است
حکم جلب دو کوان صادر شد
همچنان کاهش قیمتی بازار ارزهای دیجیتال بعد از انتشار گزارش تورم ایالات متحده
آیا شیبا به بن بست رسیده است؟
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست