کاهش ذخایر بیت کوین و اتریوم در صرافی‌های آمریکایی

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. کاهش ذخایر بیت کوین و اتریوم در صرافی‌های آمریکایی

کاهش ذخایر بیت کوین و اتریوم در صرافی‌های آمریکایی
با وجود در جریان بودن سرکوب قانونی در آمریکا، ذخایر بیت کوین و اتریوم در صرافی‌های رمز ارزی در این کشور به زیر 50 درصد کاهش یافته است.
به گزارش زوم ارز، موسسه آماری CryptoQuant در گزارش تحقیقاتی که هفته‌ی گذشته با سایت The Block به اشتراک گذاشت گفت که صرافی‌های رمز ارزی آمریکایی از حیث مقدار بیت کوین تحت حضانت آن‌ها برای مشتریان خود، از صرافی‌های خارجی و بین‌المللی پس افتاده‌اند. این پلتفرم افزود که ذخایر بیت کوین موجود در صرافی‌های واقع در آمریکا به پایین‌ترین سطح خود از ماه ژانویه 2017 تاکنون کاهش یافته است.
عبارت ذخایر رمز ارزی به مقدار کوین‌ها و توکن‌های هولد شده توسط صرافی‌ها به نمایندگی از کاربران خود، رجوع دارد. این ذخایر معمولا بستر انجام فعالیت‌های معاملاتی را فراهم می‌کنند و به‌عنوان ابزار نقدینگی ایفای نقش دارند. ممکن است که روند نزولی ذخایر رمز ارزی نشان دهد که کاربران به‌دلیل وجود نگرانی‌های امنیتی یا با هدف هولد دارایی خود در کیف پول‌های شخصی، در حال برداشت دارایی از صرافی‌ها هستند.
نهادهای قانون‌گذار در آمریکا به اعمال فشار بر روی حوزه‌ی ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهند و به صرافی‌های خارجی، فضای بیشتری برای فعالیت ارائه می‌کنند.

هفته‌ی گذشته، سازمان بورس آمریکا از صرافی‌های بایننس و Coinbase برای نقض قوانین اوراق بهادار شکایت کرد. در خارج از این کشور، اخیرا مناطقی همچون هنگ کنگ سیاست‌های سازگار با رمز ارز پیش گرفته و شرکت‌ها و کاربران بیشتری در این حوزه را به خود جذب کرده‌اند.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید? 
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت لحظه ای اتریوم

منبع: The Block
سر تیتر اخبار:
هاسکینسون ادعاهای سازمان بورس آمریکا علیه کاردانو را رد کرد
تنها 5 درصد از هولدرهای کاردانو در سود به سر می‌برند
بایننس در سکوت خبری ضوابط خدمات خود را تغییر داد
تنها چند میلیون شیبا در هفته گذشته سوزانده شد
کوزاما به نشر اطلاعات منفی پیرامون شیبا واکنش نشان داد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار بیت کوین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست