کالیفورنیا پیشتاز در علاقه به بیت کوین در آمریکا

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. کالیفورنیا پیشتاز در علاقه به بیت کوین در آمریکا

کالیفورنیا پیشتاز در علاقه به بیت کوین در آمریکا
بین روزهای 2 می تا 21 آگوست 2022، محققان Coingecko مطالعه‌ای را با هدف تعیین 10 و 20 ایالت با بیشترین علاقه به دو رمز ارز پیشتاز بازار، بیت کوین و اتریوم، در آمریکا انجام دادند.

به گزارش زوم ارز، Coingecko از ترافیک وب سایت خود جهت بررسی این آمار استفاده کرد. بر اساس آمار منتشر شده، در ماه گذشته، coingecko.com تعداد 44.4 میلیون بازدید را ثبت کرده است. مطالعه‌ی Coingecko نشان می‌دهد که کالیفورنیا از تمام ایالات دیگر آمریکا از این حیث پیش بوده است و در رده بندی، ایلینوی جایگاه دوم را در اختیار داشته است.
ساکنین ایلینوی صفحه‌ی وب بیت کوین را بسیار بیشتر مورد بازدید قرار دادند، در حالی که صفحه‌ی اتریوم بازدید بسیار کمتری دریافت کرد. بیشتر 20 ایالت برتر بازدید بیشتری از بیت کوین را در اختیار داشتند، اما ایالاتی همچون نیو جرزی، ویسکانسین، کلرادو و فلوریدا بازدید بیشتری از اتریوم را رقم زدند.
نیو جرزی و ایندیانا پایین‌ترین امتیاز در بین 20 ایالت برتر را داشتند. مطالعه‌ی Coingecko نشان می‌دهد که از 20 ایالت برتر، بیت کوین در علاقه‌ی شهروندان با 76 درصد حکمرانی می‌کند، در حالی که این رقم برای اتریوم 24 درصد است.
پس از دومین ایالت با بیشترین علاقه، نیویورک، فلوریدا، واشنگتون، پنسیلوانیا، تگراس، ویرجینیا، جورجیا و آریزونا به ترتیب از نظر محبوبیت قرار دارند. مدیر ارشد عملیاتی و هم‌بنیان‌گذار Coingecko، بابی اونگ، توضیح داد که وی از اینکه کالیفورنیا در زمینه‌ی تمایل به بیت کوین و اتریوم در آمریکا پیشتاز است، غافلگیر نشده است.
بیشتر بخوانید:  آیا دو کوان در رای‌گیری طرح پیشنهادی خود دخالت داشته است؟اونگ در بیانیه‌ی روز جمعه گفت: اینکه کالیفورنیا به عنوان یکی از مراکز تکنولوژی برجسته‌ی جهان، تاج محبوبیت نسبت به بیت کوین را بر سر گذاشته است غافلگیرکننده نیست. نکته‌ی قابل اشاره این است که در کلرادو، ویسکانسین، نیو جرزی و فلوریدا، تمایل به اتریوم نسبت به بیت کوین بیشتر است. هنوز مشخص نیست که چگونه این رتبه بندی‌ها و سهم از بازار، با وجود نزدیک شدن به مرج اتریوم تاثیر خود را خواهند گذاشت.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت بیت کوین، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای بیت کوین را مشاهده نمایید.
منبع: Bitcoin.com
سر تیتر اخبار:
5000 بیت کوین به صرافی ارز دیجیتال کراکن منتقل شد
رابنشتاین نسبت به رمز ارزها خوشبین است
4 درصد از شهروندان امارات در رمز ارزها سرمایه دارند
حساب PwC جهت تبلیغ کلاهبرداری ریپل هک شد
یوتیوب دولت کره هک شد و ویدیوی رمز ارزی به نمایش گذاشت
شناسایی دو مضمون مرتبط با هک KyberSwap توسط صرافی بایننس
برچسب هااخبار اتریوم اخبار بیت کوین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست