چه عاملی موجب افزایش قیمت اتریوم خواهد شد؟

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. چه عاملی موجب افزایش قیمت اتریوم خواهد شد؟

چه عاملی موجب افزایش قیمت اتریوم خواهد شد؟
یک تحلیل‌گر تحقیقات سرمایه گذاری در صرافی مشتقات رمز ارز BitMEX اذعان داشت که ممکن است دلیل اصلی مثبت بودن تاثیر انتقال اتریوم به گواه سهام بر توکن این شبکه، این باشد که اتریوم برای سرمایه گذاران طرفدار ییلد، جذابیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

به گزارش زوم ارز، استیکینگ اتریوم، با راه اندازی چین بیکن در ماه دسامبر سال 2020 ممکن شد. کسانی که به استیک کردن توکن اتریوم خود روی آورند، می‌توانند تا حدود 4 درصد ییلد کسب کنند.
این تحلیل‌گر باور دارد که احتمالا مرج اتریوم، ییلد استیک را افزایش خواهد داد؛ چرا که بخشی از هزینه کارمزد به استیک کنندگان اعطا خواهد شد. این امر، ایده‌ی کسب درآمد از طریق استیک کردن اتریوم را جذاب‌تر می‌سازد.
تاکنون، توکن‌های استیک شده قفل شده‌اند و سرمایه گذاران امکان برداشت آن‌ها بلافاصله پس از ارتقا مورد انتظار مرج را نخواهند داشت. با این وجود، انتقال بسیار مورد انتظار اتریوم به گواه سهام، منجر به افزایش اطمینان بیشتر در بین استیک کنندگانی که در آینده برنامه‌هایی برای فروش توکن‌های خود دارند، خواهد شد. بنابراین، احتمالا پس از مرج سرمایه گذاران بیشتری دارایی خود را استیک خواهند کرد.
علاوه بر آن، همانطور که نهاد تحقیقاتی BitMEX اشاره کرد، ممکن است محصولات سرمایه گذاری بر پایه اتریوم، ارائه‌ی ییلد پس از ارتقا را انتخاب کنند.
بیشتر بخوانید:  کریگ رایت همان ساتوشی ناکاموتو است ؟در عین حال، این تحلیل‌گر اذعان داشت که عوامل کاهش تورم و افت شدید مصرف انرژی، قابلیت افزایش قیمت اتریوم به میزان چشم‌گیر را نخواهد داشت.
انتظار می‌رود که تا کمتر از دو هفته دیگر، ارتقا مرج انجام شود. همانطور که توسط U.today گزارش شد، اخیرا ایتن بوچمن، بنیان‌گذار کاسموس، این رویداد را به عنوان اتفاقی بزرگ برای صنعت توصیف کرد.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
نسخه آزمایشی جدید کیف پول Daedalus کاردانو
رابین‌هود برداشت و واریز ماتیک روی پالیگان را فعال کرد
طرح ژاپن جهت سهولت مالیات برای سرمایه گذاران رمز ارز
OpenSea از فورک گواه کار اتریوم پشتیبانی نخواهد داشت
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست