پشتیبانی استخرهای بزرگ اتریوم از استخراج اتریوم گواه کار

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. پشتیبانی استخرهای بزرگ اتریوم از استخراج اتریوم گواه کار

پشتیبانی استخرهای بزرگ اتریوم از استخراج اتریوم گواه کار
اخیرا توسعه دهندگان اتریوم گواه کار تایید کردند که انتظار می‌رود تعدادی از استخرهای بزرگ استخراج اتریوم، پس از مرج اتریوم، از اتریوم گواه کار پشتیبانی کنند.

به گزارش زوم ارز و بر اساس چند توییت از حساب توییتر اتریوم گواه کار، استخرهای برجسته‌ای همچون FZPool، Poolin و BTC.com از استخراج اتریوم گواه کار، که انتظار می‌رود پس از یک هارد فورک برنامه ریزی شده راه اندازی شود، پشتیبانی خواهند کرد. چند ساعت بعد، Nanopool نیز اعلام کرد که از اتریوم گواه کار پشتیبانی خواهد داشت.
دومین رمز ارز بزرگ بازار، اتریوم، طی یک ادغام بسیار مورد انتظار با عنوان مرج، در حال انتقال به گواه سهام است. این ادغام، نیاز به ماینرها را از بین خواهد برد؛ چرا که اعتبارسنج‌ها جهت حفظ امنیت شبکه و پردازش تراکنش‌ها، جایگزین آن‌ها خواهند شد.
جامعه امیدوار است که این انتقال، مصرف انرژی این شبکه را کاهش خواهد داد. بلاکچین‌های گواه کار، همچون بیت کوین، مصرف انرژی به شدت بالایی دارند. یک مکانیزم اجماع گواه سهام، نیاز به عملیات صنعتی که مقدار بسیار بالایی از برق را جهت ادامه‌ی فعالیت شبکه صرف می‌کنند، را رفع خواهد کرد.
اما، ماه گذشته ماینر برجسته‌ی چینی Chandler Guo، کمپینی جهت مقابله با مرج راه اندازی کرد؛ چرا که ممکن است دستگاه‌های افرادی که پیش‌تر اتریوم استخراج کردند، پس از مرج اتریوم هیچ کاربردی نداشته باشند.
Guo و بقیه توسعه دهندگان جهت حفظ این عملیات، یک رمز ارز جدید از طریق یک هارد فورک پیشنهاد دادند. این رمز ارز به استفاده از استخراج گواه کار ادامه خواهد داد. حال، اخبار اخیر تایید می‌کنند که پشتیبانی گسترده‌تری از این اقدام وجود دارد.
همچنین، اعلام شده است که جامعه‌ی اتریوم گواه کار، با استخر استخراج بکاپ EthwMine همکاری کرده است.
در عین حال، تعدادی از صرافی‌های ارز دیجیتال برجسته از جمله Coinbase و بایننس، گفته‌اند که اتریوم گواه کار را لیست نخواهند کرد.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: Decrypt
سر تیتر اخبار:
کمتر از دو ساعت تا انجام رویداد مرج اتریوم
مرحله اولیه و آزمایش رسمی رمزریال با مبلغ ۱ میلیارد تومان آغاز شده است
حکم جلب دو کوان صادر شد
همچنان کاهش قیمتی بازار ارزهای دیجیتال بعد از انتشار گزارش تورم ایالات متحده
آیا شیبا به بن بست رسیده است؟
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست