ویلی وو: برنامه‌های دیفای روی اتریوم، متمرکز هستند

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. ویلی وو: برنامه‌های دیفای روی اتریوم، متمرکز هستند

ویلی وو: برنامه‌های دیفای روی اتریوم، متمرکز هستند
ویلی وو، تحلیل‌گر برجسته‌ی رمز ارزها باور دارد که اتریوم تحت کنترل دولت آمریکا قرار دارد.

به گزارش زوم ارز، ویلی وو، تحلیل‌گر آن چین، در توییتر نوشت که وی باور دارد اتریوم تحت کنترل دولت آمریکا است و ادعا کرد که برنامه‌های غیر متمرکز ساخته شده بر روی دومین بلاکچین بزرگ جهان، به هیچ وجه غیر متمرکز نیستند و تراکنش‌های روی اتریوم در برابر سانسور، مقاوم نیستند.
وو در توییت خود، اسکرین شاتی از سایت Inclusion.watch اضافه کرد و اذعان کرد که 69 درصد از بلاک‌های اتریوم، از قوانین دفتر کنترل دارایی خارجی آمریکا (OFAC) پیروی می‌کنند.
OFAC نهادی است که تحریم‌های اقتصادی آمریکا را اعمال می‌کند. در ماه اکتبر، درصد بلاک‌های سازگار با این دفتر، به طور ناگهان، از سطح 9 درصد به 51 درصد جهش یافت.
همچنین، نگرانی‌های دیگری در جامعه رمز ارزی پیرامون متمرکز شدن اتریوم به جا مانده است. مورد اول این است که حدود 52 درصد از گره‌های اتریوم، توسط پلتفرم Amazon Web Services، یک ارائه دهنده‌ی زیرساخت بزرگ، میزبانی می‌شوند.
دومین مورد این است که پس از انجام ارتقا مرج، تنها دو نهاد، کنترل حدود 50 درصد از شبکه اتریوم را در دست داشتند: Lido و Coinbase. این دو نهاد نزدیک به 50 درصد از اتریوم استیک شده را، به ترتیب 30.24 درصد و 14.44 درصد، هولد می‌کنند.
هرچند، وجه مثبت برای این موضوع این است که Lido یک سازمان خودمختار غیر متمرکز است، بنابراین به هر فردی اجازه‌ی پیوستن به آن و تبدیل شدن به بخشی از بزرگترین نهاد روی اتریوم را می‌دهد.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید?
قیمت بیت کوین امروز
قیمت اتریوم امروز

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
فراخوان متاورس میم کوین شیبا برای جامعه
عملکرد لونا کلاسیک، برتر از صد رمز ارز بزرگ بازار
احتمال افت بیت کوین به سطح قیمت 13900 دلار
رشد 600 درصدی نرخ توکن سوزی شیبا در یک روز
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست