ویتالیک بوترین مرحله جدیدی را در نقشه راه اتریوم نشان می دهد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. ویتالیک بوترین مرحله جدیدی را در نقشه راه اتریوم نشان می دهد

ویتالیک بوترین مرحله جدیدی را در نقشه راه اتریوم نشان می دهد
به گزارش زوم ارز، ویتالیک بوترین یکی از بنیانگذاران اتریوم، مرحله جدیدی را به نقشه راه فنی اتریوم اضافه کرده است، مرحله ای که هدف آن بهبود مقاومت در برابر تمرکززدایی شبکه اتریوم است. نقاط عطف باقی مانده از نقشه راه اتریوم شامل، Surge ،Scourge ،Verge ،Purge و Splurge است.

برنامه های جدید شبکه اتریوم توسط بوترین در یک پست توئیتری در تاریخ 5 نوامبر فاش شد که Scourge را در یک نقشه راه فنی شش قسمتی که اکنون گسترش یافته معرفی می کند.
پس از تغییر اتریوم به شبکه اثبات سهام PoS در 15 سپتامبر، اتریوم در مرحله دوم Surge با هدف دستیابی به 100000 تراکنش در ثانیه از طریق رول‌آپ ها قرار گرفته است.
نقشه راه فنی به روز شده اکنون Scourge را به عنوان مرحله سوم جدید درج می کند که سپس توسط مراحل شناخته شده قبلی یعنی Purge ،Verge و Splurge دنبال می شود. با توجه به نقشه راه اتریوم، هدف Scourge “اطمینان از گنجاندن تراکنش های قابل اعتماد و بی طرفانه و جلوگیری از متمرکز شدن و سایر خطرات پروتکل MEV است”.
درخواست یکی از بنیانگذاران اتریوم برای ایجاد یک لایه اجماع در حالی مطرح می شود که ماینرها از تراکنش های موجود در شبکه اتریوم به نفع خود سوء استفاده می کنند. بوترین قبلا یک مکانیزم کاملا خنثی را به عنوان مکانیزمی توصیف کرده است که به نفع یا علیه افراد خاصی تبعیض قائل نمی شود.

منبع: Cointelegraph
سر تیتر اخبار:
بنیان‌گذار کاردانو علاقه‌ای به بازنشستگی ندارد
آخرین آزمون کاردانو پیش از رسیدن به سطح مقاومت فاندامنتال
حقوق ثابت برای تریدرها در صرافی BingX  با برنامه کپی تریدرهای حرفه ای
تعداد دنبال کنندگان بیبی دوج به رکورد جدید رسید
توییت مرموز شیبا در ارتباط با بون
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست