هکر FTX اکنون سی و پنجمین دارنده بزرگ ETH است

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. هکر FTX اکنون سی و پنجمین دارنده بزرگ ETH است

هکر FTX اکنون سی و پنجمین دارنده بزرگ ETH است
به گزارش زوم ارز، هکری که هفته گذشته از صرافی FTX که اکنون ورشکسته شده است بهره برداری کرد، ثروت خوبی به دست آورد که آنها را به سمت اتریوم سوق داد.

به گفته شرکت اطلاعاتی الیپتیک، تنها یک روز پس از ورشکستگی صرافی FTX، کیف پول های آن به ارزش بیش از 663 میلیون دلار از دارایی‌های رمزنگاری مختلف تخلیه شد.
Elliptic مشکوک بود که 477 میلیون دلار از این توکن ها به سرقت رفته است، و بخش بزرگی از آن توکن ها سپس به ETH تبدیل شدند، در حالی که اعتقاد بر این بود که بیش از 186 میلیون دلار بیش از صد توکن مختلف توسط خود FTX به فضای ذخیره سازی امن منتقل شده است.
به گفته شرکت امنیتی بلاکچین Beosin، مهاجم چندین مبادله و تراکنش های متقابل زنجیره ای را در روز گذشته انجام داده است و در حال حاضر حدود 338 میلیون دلار دارایی رمزنگاری شده تا 15 نوامبر در اختیار دارد.
با توجه به آدرس کیف پول، 228،523 اتریوم بسیار زیاد است که در قیمت های فعلی بازار حدود 288.8 میلیون دلار ارزش دارد. طبق فهرست ثروتمندان اتریوم CoinCarp، دارنده برتر قرارداد سپرده Beacon Chain است که حاوی حدود 15 میلیون اتریوم است. علاوه بر این، بیشتر کسانی که در 20 رتبه برتر قرار دارند، صرافی های رمزنگاری و  پروتکل های لایه 2 هستند.
منبع: Cointelegraph 
سر تیتر اخبار:
دو کوان: من درخواست پول نکردم
کوینکس بدون محدودیت: به کوینکس بپیوندید و در پاداش ۲۵۰۰ دلاری سهیم شوید!
Trezor افزایش 300٪ درآمد فروش را به دلیل شکست FTX گزارش می دهد
توئیت های عجیب و غریب سم بنکمن فراید
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست