هکرها 3.26 میلیون دلار اتریوم از CreamFinance خارج کردند

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. هکرها 3.26 میلیون دلار اتریوم از CreamFinance خارج کردند

هکرها 3.26 میلیون دلار اتریوم از CreamFinance خارج کردند
به گزارش زوم ارز و بنا به داده‌های ارائه شده توسط شرکت آمار بلاکچین Glassnode، یک آدرس ناشناس که به عنوان آدرس هک مرتبط با CreamFinance عنوان شده است، 365.7 اتریوم، معادل حدود 600000 دلار به صرافی رمز ارز TradeOgre انتقال داده است.

این انتقال، جدیدترین تراکنش در میان چند انتقال بزرگ از این آدرس به شمار می‌رود. بنا به گزارشات، از روز 9 ژانویه 2023 این آدرس در مجموع 2070 اتریوم، معادل حدود 3.26 میلیون دلار، به TradeOgre انتقال داده است.
هویت هکرها ناشناس مانده است و CreamFinance، پلتفرم دیفای مورد هدف هک، هنوز بیانیه‌ای پیرامون این موضوع منتشر نکرده است. هرچند، انتقال‌های بزرگ به پلتفرم TradeOgre نشان می‌دهند که ممکن است هکرها در تلاش برای نقد کردن دارایی سرقت شده باشند.
TradeOgre یک پلتفرم صرافی رمز ارز است که به کاربران اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، اتریوم و لایت کوین را خرید و فروش کنند. این پلتفرم، یک صرافی غیر متمرکز به شمار می‌رود و جهت ایجاد حساب، به هیچ‌گونه اطلاعات شخصی نیاز ندارد.
این اتفاق، بر آسیب پذیری پلتفرم‌های دیفای در برابر هک و پتانسیل خسارت مالی چشم‌گیر برای کاربران تاکید دارد. همچنین، این موضوع سوالاتی پیرامون امنیت و نظارت بر سیستم‌های غیر متمرکز، علاوه بر توانایی مراجع در ردیابی هکرها، بر می‌انگیزد.

با وجود ادامه یافتن رشد محبوبیت صنعت دیفای و جذب کاربران و سرمایه گذاران بیشتر، اولویت نهادن امنیت و شفافیت برای پلتفرم‌ها جهت محافظت از دارایی کاربران و ترویج اعتماد در اکوسیستم، دارای اهمیت است. همچنین، موسسات تحلیل بلاکچین و مراجع باید به سرعت در برابر هک‌ها واکنش نشان دهند تا از هرگونه خسارت مالی جلوگیری شود.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید? 
قیمت بیت کوین
قیمت اتریوم
قیمت لایت کوین

منبع: BeInCrypto
سر تیتر اخبار:
نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت
دارایی سرقت شده در هک هارمونی در حال انتقال است
میم کوین مشابه دوج کوین، بیش از 35 درصد رشد کرد
هفته‌ی شلوغی برای کاردانو در راه است
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست