هاسکینسون به یک برتری کاردانو نسبت به اتریوم اشاره کرد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. هاسکینسون به یک برتری کاردانو نسبت به اتریوم اشاره کرد

هاسکینسون به یک برتری کاردانو نسبت به اتریوم اشاره کرد
چارلز هاسکینسون، توسعه‌دهنده بلاکچین و بنیان‌گذار کاردانو، اطلاعات تازه‌ای پیرامون این شبکه، این بار در حوزه استیک، به اشتراک گذاشته است.

به گزارش زوم ارز، هاسکینسون با مقایسه‌ی این شبکه با اتریوم به عنوان بزرگترین بلاکچین گواه سهام از حیث ارزش بازار، به یک زمینه تخصص کاردانو از حیث تعداد آدرس‌های منحصر به فرد مرتبط با پروسه استیک اشاره کرد. چارت ارائه شده توسط هاسکینسون نشان می‌دهد که تعداد کیف پول‌های منحصر به فرد استیک بر روی کاردانو به بیش از 1.2 میلیون می‌رسد. در عین حال اتریوم 88400 کیف پول منحصر به فرد دارد.
این توسعه‌دهنده بلاکچین گفت که این رقم به گونه‌ای است که گویا سال‌ها پیش افراد بسیاری تصمیم به ساخت یک پروتکل استیک عالی گرفتند و به هدف خود دست یافتند.
بخشی از ارقام هاسکینسون مورد تایید پورتال Staking Rewards قرار دارند. بر اساس داده‌های در دسترس، نرخ استیک کاردانو 68.11 درصد است، در حالی که این نرخ برای اتریوم 15.6 درصد محسوب می‌شود. این بدان معناست که تعداد ADA در نظر گرفته شده برای استیک تقریبا 4.4 برابر بیشتر از ETH استیک شده است.
هرچند، به دلیل تفاوت قیمتی میان توکن‌های کاردانو و اتریوم، بزرگترین آلت کوین جهان ارزش استیک 3.5 برابر بیشتر نسبت به کاردانو دارد.
همچنین، بنا به سایت مذکور، اتریوم (4.92 درصد) پاداش استیک بیشتری نسبت به کاردانو (3.24 درصد) دارد. اگر آمار پاداش تنظیم‌شده که نرخ پاداش سالانه‌ی تعدیل‌شده برای تورم ذخایر شبکه را در نظر می‌گیرد، حساب کنیم، فاصله‌ی میان دو شبکه بیشتر هم می‌شود.
🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢
قیمت بیت کوین امروز
قیمت اتریوم امروز
قیمت کاردانو امروز

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
نووگراتز موضع سناتور وارن نسبت به رمز ارزها را به چالش کشید
دو نشانه‌ی کلیدی برای رشد شیبا شکل گرفته‌اند
فروش 3.74 میلیون آربیتروم توسط دو نهنگ بزرگ
چه تعداد از خانوارهای روسیه رمز ارز هولد می‌کنند؟
آسیبی از سوی بیت کوین به محیط زیست وارد نمی‌شود
میلیاردها دلار دوج کوین توسط Robinhood هولد می‌شود
طی یک تراکنش 136 میلیون شیبا سوزانده شد
آیا تاریخ برای بیت کوین تکرار می‌شود؟
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال اخبار کاردانو

فهرست