نهنگ‌ها بر روی افت اتریوم به 400 دلار شرط می‌بندند

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. نهنگ‌ها بر روی افت اتریوم به 400 دلار شرط می‌بندند

نهنگ‌ها بر روی افت اتریوم به 400 دلار شرط می‌بندند
کالین وو، خبرنگار و بلاگر چینی حوزه رمز ارزها، در توییتی نوشته است که برخی از نهنگ‌های رمز ارزی، بر روی سقوط اتریوم به سطح قیمت 400 دلار شرط بسته‌اند.

به گزارش زوم ارز، وو به نقل از حساب @Blofin_Official، که این داده‌های آماری رمز ارز را به اشتراک گذاشت، نوشت. بنا به آن توییت، یک اوردر آپشنز با 26000 اتریوم ثبت شده است. قیمت مد نظر برای آن 400 دلار تعیین شده است و در روز 30 ژوئن سال جاری، این اوردر منقضی خواهد شد.
قیمت مد نظر در یک قرارداد آپشنز، تعیین می‌کند که زمانی که این قرارداد منقضی شود، یک معامله‌گر می‌تواند دارایی ذکر شده را، حتی اگر به قیمت پایین‌تری رسیده باشد، در سطح قیمت مد نظر به فروش برساند.
بنابراین، احتمالا برخی از نهنگ‌ها بر روی افت دومین رمز ارز بزرگ بازار به سطح قیمت 400 دلار، که آخرین بار در پایان سال 2020 دیده شد، شرط خواهند بست. هرچند، وو افزود که ممکن است این اقدام معنی خاصی نداشته باشد؛ چرا که نهنگ‌ها در حال خرید اوردرهای زیادی از آپشنز هستند تا از پوزیشن‌های خود محافظت کنند.
یکی از کاربران در کامنتی نوشت که شاید نهنگ‌ها انتظار دارند که زمانی که امکان برداشت اتریوم قفل شده در قرارداد سپرده اتریوم 2.0 پس از ارتقا شانگهای فراهم شود، قیمت این رمز ارز به سطح مذکور افت پیدا کند. انتظار می‌رود که این ارتقا در طی سه ماهه اول سال جاری انجام شود.
با انجام مرج، اتریوم از مکانیزم گواه کار به گواه سهام انتقال یافت و نسبت به بیت کوین و چند رمز ارز نسل اولی دیگر که از طریق گواه کار، استخراج می‌شوند، مصرف انرژی خود را کاهش داد.
در لحظه نگارش این خبر، اتریوم در سطح قیمت 1264 دلار معامله می‌شود.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید? 
قیمت بیت کوین
قیمت اتریوم

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
چهارمین رمز ارز محبوب BitPay: دوج کوین
انتقال 3 تریلیارد شیبا توسط نهنگ مرموز
آیا 10000 سال زمان برای رسیدن شیبا به 1 دلار نیاز است؟!
رسمی: هر تراکنش در Shibarium منجر به سوزاندن شیبا خواهد شد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست