نهنگ‌های بزرگ، 3.5 میلیون اتریوم خریداری کرده‌اند

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. نهنگ‌های بزرگ، 3.5 میلیون اتریوم خریداری کرده‌اند

نهنگ‌های بزرگ، 3.5 میلیون اتریوم خریداری کرده‌اند
موجودی نهنگ‌های میلیاردر اتریوم، پس از خرید 3.5 میلیون کوین از روز 11 سپتامبر، به اوج تاریخی جدیدی رسیده است.

به گزارش زوم ارز، نهنگ‌های اتریوم به انباشت دومین رمز ارز بزرگ بازار از حیث ارزش کل، ادامه داده‌اند. داده‌های ارائه شده توسط Santiment نشان می‌دهند که از روز 11 سپتامبر، آدرس‌های نهنگ‌های اتریوم که حداقل 1 میلیون اتریوم هولد می‌کنند، 3.5 میلیون کوین بیشتر خریداری کرده‌اند.
طی دوره زمانی آغاز شده از مرج، این افزایش، منجر به رشد 14 درصدی موجودی اتریوم نهنگ‌های میلیاردر شده است. همچنین، این خرید منجر به رساندن موجودی حدود 132 نهنگی که شرایطی مشابه شرایط مذکور دارند به اوج تاریخی 28.55 میلیون اتریوم، که معادل حدود 36 میلیارد دلار می‌شود، شد،.
در نقطه مقابل، بنا به داده‌های پیشین پلتفرم Santiment، کوسه‌ها و نهنگ‌های اتریوم، گروه سرمایه گذارانی که از 100 تا 1 میلیون اتریوم هولد می‌کنند، در حال فروش موجودی اتریوم خود بوده‌اند. به ویژه، روند توزیع مجدد، مدتی کوتاه پس از انتقال بلاکچین اتریوم به مکانیزم اجماع گواه کار رخ داد.
علی‌رغم فعالیت نهنگ‌ها و پویایی بلاکچین که به دنبال مرج رخ داده‌اند، قیمت اتریوم به حفظ روند نزولی خود ادامه داده است. با توجه به داده‌های سایت Coingecko، طی ماه گذشته، اتریوم حدود 6.5 درصد افت را تجربه کرده است. در حال حاضر، اتریوم با افتی 0.4 درصدی در شبانه روز گذشته، در سطح قیمت حدود 1290 دلار معامله می‌شود.

هرچند، تحلیل‌گران خوش‌بین اشاره کرده‌اند که قیمت اتریوم، با بازگشت برخی نهنگ‌ها به روند انباشت، افزایش خواهد یافت. به طور مشابه، آن‌ها اذعان داشتند که نشانه‌های مثبت در عملکرد شبکه در تولید کارمزد باقی مانده‌اند.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
مشاور جرائم مالی: رمز ارز به سادگی قابل ردیابی است
کلاهبرداران، توکن THE راه اندازی کردند
دو کوان مورد تهدید سرمایه گذاران واقع شده است
سیلور در پاسخ به توییت دالیو، از بیت کوین تمجید کرد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست