نهنگ‌های اتریوم دارایی خود را پس از مرج فروخته‌اند

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. نهنگ‌های اتریوم دارایی خود را پس از مرج فروخته‌اند

نهنگ‌های اتریوم دارایی خود را پس از مرج فروخته‌اند
بیشتر فشار فروش اتریوم، از سوی سرمایه گذاران خرد فراهم شده است.

به گزارش زوم ارز، به دنبال انجام موفقیت آمیز به‌روزرسانی مرج اتریوم، هولدرهای بزرگ اتریوم شروع به توزیع سریع دارایی خود در بازار کردند، که می‌تواند به منبع اصلی فشار فروش بزرگی که قیمت اتریوم را به سطح دیده شده در ماه جولای رساند، تبدیل شود.
طی 6 روز گذشته، آدرس‌هایی با دارایی 1000 تا 10000 اتریوم، حدود 2.24 درصد از مجموع موجودی خود را به فروش رسانده‌اند، که با توجه به حجم نسبی آن‌ها در بازار، رشدی شایان ذکر در فشار فروش به شمار می‌رود.
علی‌رغم وجود میزان بالای نقدینگی در بازارهای اتریوم، بازارسازها نتوانستند جلوی حجم معاملات فروش هنگفتی که قیمت این دارایی را تحت تاثیر گذاشت، بگیرند.
چارت ارائه شده توسط سایت Santiment اشاره کرد که خریدهای بزرگ انجام شده پیش از مرج، بیشتر بر اساس شایعات و خبرها بود و سرمایه گذاران به دنبال نگهداری دارایی پس از به‌روزرسانی نبودند؛ چرا که چنین افزایش شدیدی در فشار فروش، نمی‌تواند کاملا طبیعی باشد.

اقدامات «فروش با اخبار»، چند هفته پیش از تاریخ مرج در بازار پدید آمدند. هرچند، تنها چند روز پیش از این به‌روزرسانی، این احساسات، بر اثر دلایل نامشخص، به «فروش با اخبار» تبدیل شدند.
به احتمال زیاد، تغییر در ذهنیت سرمایه گذاران دلیل اصلی رشد بیش از 10 درصدی اتریوم پیش از انجام این به‌روزرسانی بوده است. متاسفانه، تقریبا بلافاصله پس از منسوخ شدن الگوریتم گواه کار، اتریوم شروع به از دست دادن ارزش خود در بازار کرد.
اتریوم، از دید تکنیکال نیز وضعیت نامطلوبی دارد؛ چرا که این دارایی به زیر سطح متوسط حرکت 50 روزه افت کرده است و دیگر در روند صعودی قرار ندارد.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
بنیان‌گار بایننس از دفتر رومانی رونمایی کرد
مدیرعامل بایننس: بازار نزولی در بلند مدت، مطلوب است
رشد 1502 درصدی نرخ توکن سوزی شیبا
گسترش همکاری ریپل با پلتفرم I-Remit
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست