ممکن است اتریوم 40 درصد افت را تجربه کند

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. ممکن است اتریوم 40 درصد افت را تجربه کند

ممکن است اتریوم 40 درصد افت را تجربه کند
تحلیل‌گران پیش‌بینی بسیار نزولی‌ای نسبت به دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار دارند.

به گزارش زوم ارز و با توجه به تحلیل تکنیکال به اشتراک گذشته شده توسط تحلیل‌گران بلومبرگ، احتمالا اتریوم برای اولین بار در دو ماه گذشته، در راه رسیدن به سطح قیمت 1000 دلار است. دلایل اصلی شامل افزایش احتمالی در نوسانات و فاکتورهای گوناگونی که به ادامه‌ی روند نزولی اشاره دارند، هستند.
پایه‌ی اصلی این تحلیل‌ها را، شکست اتریوم به زیر سطح متوسط حرکت قیمتی 50 روزه که معمولا به عنوان حد فاصل بین روندهای نزولی و صعودی عمل می‌کند، تشکیل می‌دهد. با ابراز تاسف برای سرمایه گذاران اتریوم، برای بار دوم طی سال جاری دومین رمز ارز بزرگ بازار از این خط عبور کرد، امری که نشانگر پیچیدگی شرایط است.
علاوه بر میانگین حرکت قیمتی، تحلیل‌گران از اندیکاتور استوکستیک، که قیمت فعلی را با رنجی مشخص در گذشته مقایسه می‌کند و جهت تعیین حرکات بازار استفاده می‌شود، استفاده می‌کنند. با توجه به این اندیکاتور، اتریوم به روند نزولی خود، تا مدتی نامشخص، ادامه خواهد داد.
هم‌بنیان‌گذار شرکت Fairlead Strategies باور دارد که به احتمال زیاد، آستانه قیمت 1000 دلار طی روزهای آتی سر خواهد رسید. جهت رسیدن به آستانه‌ی روانشناسی در چند روز آینده، اتریوم باید 35 درصد دیگر از ارزش فعلی خود افت کند.
بیشتر بخوانید:  راه اندازی استیبل کوین AUDC توسط گروه Novattiخوشبختانه، با توجه به آزمایشات موفق ارتقا مرج اتریوم و نبود مشکلات فنی، هنوز مشخص نیست که چه فاکتوری می‌تواند چنین فشار فروش سنگینی را روی اتریوم، تنها در چند روز آینده، فراهم کند.
آخرین باری که اتریوم تنها طی چند روز حدود 40 درصد افت ارزش را تجربه کرد، در حین فاجعه‌ی UST بود که به مدت یک ماه، بازار را در تثبیت فرو برد. اکنون، صنعت علی‌رغم ادامه یافتن مشکلات اقتصاد کلان که هردوی بازارهای سنتی و بازار ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار می‌دهند، آرامش نسبی خود را حفظ کرده است.
در لحظه‌ی نگارش این خبر، اتریوم با افتی 0.7 درصدی در شبانه روز گذشته، در سطح قیمت 1577 دلار معامله می‌شود.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
اشتباهی که 10.5 میلیون دلار ضرر برایCom پدید آورد
OpenSea پشتیبانی از ماتیک را آغاز کرد
معامله‌گر باتجربه‌ی Wall Street نسبت به بیت کوین بدبین است
مرکز تحقیقاتی جدید Input Output در دانشگاه استنفورد
چگونگی کسب سود از ریزش اتریوم از دید برنت
FBI نسبت به پلتفرم‌های آسیب‌پذیر دیفای هشدار داد
JPMorgan: رمز ارز خود را بفروشید
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست