مقاومت افقی بر سر راه اتریوم و ریپل

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. مقاومت افقی بر سر راه اتریوم و ریپل

مقاومت افقی بر سر راه اتریوم و ریپل
هر دوی اتریوم و ریپل در حال نزدیکی به سطوح مقاومت افقی خود هستند.
به گزارش زوم ارز و بنا به توییتی از ابزار آماری 100eyes Crypto Scanner، اتریوم و XRP، دومین و ششمین رمز ارز بزرگ از حیث ارزش بازار در حال نزدیکی به سطح مقاومت افقی هستند.
مقاومت افقی که یک عبارت کلیدی در تحلیل تکنیکال محسوب می‌شود، سطح قیمتی است که یک رمز ارز یا نوع دیگر از دارایی در عبور از آن با دشواری مواجه است. معمولا این سطح، قیمتی را نشان می‌دهد که در آن جریان ورودی ذخایر (اوردرهای فروش) به قدری قوی است تا بتواند از رشد بیشتر قیمت جلوگیری کند.
بنا به داده‌های سایت CoinMarketCap، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار با رشدی 4 درصدی در هفته‌ی گذشته حدود 229 میلیارد دلار ارزش دارد. XRP که به پیوند با ریپل معروف است حدود 27 میلیارد دلار ارزش داشته، اما با 11.2 درصد افزایش قیمت در 7 روز اخیر به‌خوبی بیت کوین و اتریوم را پشت سر گذاشته است.

این ارقام نشانگر روند صعودی قیمت است، اما سطح‌های مقاومت افقی می‌توانند به‌زودی قدرت این روندهای صعودی را مورد آزمایش قرار دهند.
در تحلیل تکنیکال، سطح مقاومت افقی معمولا به عنوان مانع قیمتی روانی برای معامله‌گران ایفای نقش می‌کند. این سطح‌ها معمولا سطح بالای فشار فروش، زمانی که معامله‌گران تصمیم به فروش موجودی خود جهت بهره‌وری از اوج قیمتی می‌گیرند را بازتاب می‌کنند.
تاثیر رسیدن قیمت به این سطوح مقاومت می‌توانند گوناگون باشد و احتمالا منجر به بازگشت یا تثبیت قیمتی شود.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید? 
قیمت بیت کوین
قیمت اتریوم
قیمت ریپل

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
79 میلیارد دوج کوین جابه‌جا شد
کارمزد شبکه اتریوم 69 درصد افت کرد
امکان استفاده از فلوکی در AliExpress فراهم شد
در ماه مه بیش از 10 میلیارد شیبا سوزانده شد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار ریپل اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست