طی یک ساعت، فروشندگان اتریوم 300 میلیون دلار از دست دادند

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. طی یک ساعت، فروشندگان اتریوم 300 میلیون دلار از دست دادند

طی یک ساعت، فروشندگان اتریوم 300 میلیون دلار از دست دادند
هیجانات پیرامون مرج اتریوم، از همین حالا موجب سودرسانی به بازارسازها و پلتفرم‌های مشتقات شده است.

به گزارش زوم ارز، طی یک ساعت، حدود 300 میلیون دلار کارمزد معاملات باز اتریوم در قراردادهای شامل فیوچرز و آپشنز، بسته شد. چنین تسکین بزرگی برای بازار با فاصله‌ی یک هفته تا مرج، نشانه‌ای به شدت مثبت به شمار می‌رود.
این رشد غیرمنتظره در نقدینگی و نقاط حد ضرر، مرتبط با افزایش قیمت اتریوم به بالاتر از سطح 1600 دلار، پس از رسیدن به زیر 1500 دلار، که دیروز به دنبال ترس کوتاه مدت رخ داد، است.
دلیل اصلی حرکت قیمت فعلی هنوز فاش نشده است؛ چرا که در حوزه رمز ارزها، هیچ رویداد برجسته‌ای که بتواند چنین رشد قیمتی را رقم بزند رخ نداده است. در مجموع، در روزهای نزدیک به مرج، اتریوم، علی‌رغم وجود فاکتورهای منفی در بازار، در یک روند صعودی حرکت می‌کند.
اتریوم، در مقایسه با بیت کوین، نتایج بسیار بهتری از خود نشان می‌دهد؛ چرا که دومین رمز ارز بزرگ بازار نسبت به کف قیمتی خود در سال 2022، ده برابر افزایش قیمت بیشتری را ثبت کرده است.
با توجه به داده‌های اخیر که توسط Glassnode به اشتراک گذاشته شد، میزان کارمزد معاملات باز در بازار مشتقات اتریوم، با پشت سر گذاشتن رشدی چشم‌گیر در ماه جولای، زمانی که تاریخ نهایی به‌روزرسانی مرج مشخص شد، از رقم 7.6 میلیارد دلار عبور کرده است.
بیشتر بخوانید:  روسیه آماده ی قانونی‌سازی کریپتودر لحظه‌ی نگارش این خبر، این رمز ارز با رشدی 6.4 درصدی در شبانه روز گذشته، در سطح قیمت 1617 دلار معامله می‌شود. علی‌رغم پدید آمدن اصلاحات در روز 6 سپتامبر، اتریوم در روند صعودی محلی قرار دارد.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
درخواست نماد تجاری مرتبط با NFT از سوی Sony Music ثبت شد
کلاهبرداری رمز ارزی با استفاده از رویداد اپل
بنیاد دوج کوین به متهمین شکایت 258 میلیارد دلاری پیوست
هاسکینسون از ریزش اخیر متحیر شده است
15000 بیت کوین، پیش از ریزش شدید، منتقل شدند
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست