شمارش معکوس گوگل برای مرج اتریوم

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. شمارش معکوس گوگل برای مرج اتریوم

شمارش معکوس گوگل برای مرج اتریوم
توسعه دهنده‌ی Google Cloud از آخرین به‌روزرسانی برای موتور جستجوی گوگل، که شامل شمارش معکوس برای مرج می‌شود، رونمایی کرد.

به گزارش زوم ارز، در روز جمعه، توسعه دهنده‌ی Google Cloud، سم پادیلا، اعلام کرد که در موتور جستجوی گوگل، یک تایمر شمارش معکوس برای مرج اتریوم تنظیم شده است. حال، اگر عبارت Ethereum Merge را در گوگل سرچ کنید، با یک شمارش معموس در کنار آمار هش ریت فعلی، میزان سختی و میزان سختی مرج، مواجه خواهید شد.
این اقدام، نشانگر میزان نفوذ رمز ارزها به شرکت‌های محبوب آمریکایی و میزان توجه مردم به مرج است. طی چند هفته‌ی اخیر، سطح تمایل و علاقه نسبت به مرج اتریوم افزایش شدیدی را تجربه کرده است و بنا به پیش‌بینی گوگل، طی روزهای پیش رو، این میزان تمایل رشد بیشتری را تجربه خواهد کرد.
کشورها با بیشترین میزان علاقه به مرج شامل لوکسامبورگ، سنت هلنا، سنگاپور، مقدونیه شمالی و لیتوانی می‌شوند. بالاترین کشور اروپایی از این حیث، سوییس است که در جایگاه هفتم قرار دارد، در حالی که چین و آمریکا، به ترتیب، در جایگاه‌های هفدهم و هجدهم واقع شده‌اند.
پادیلا نیز با اضافه کردن این شمارش معکوس به موتور جستجوی گوگل، به این سطح بالا از تمایل دامن زد. پادیلا در پاسخ به Sassal توضیح داد که در ابتدا، وی این ایده را مطرح کرد و سپس، تیم جستجو و آزمایشگاهی، این ویژگی را بنا گذاری کردند.
بیشتر بخوانید:  افزایش قیمت بیت کوین ? با انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در طول تاریخخرس‌های نمایان شده در این شمارش معکوس، پس از انجام مرج به یک پاندا تبدیل خواهند شد. همچنین، با گذشت هر روز و نزدیکی هرچه بیشتر به مرج، این دو خرس به یکدیگر نزدیکتر می‌شوند.
از خرس سیاه به عنوان لایه‌ی اجرایی و از خرس سفید به عنوان لایه‌ی اجماع، یاد می‌شود.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: CryptoSlate
سر تیتر اخبار:
Robinhood خواستار گسترش خدمات برای کاردانو
بازگشت بیت کوین به بالای سطح 21000 دلار
آیا پروژه‌ی جدیدی از کاردانو در راه است؟
بیشترین جستجو در اروپا در بین آلت کوین‌ها: شیبا
آخرین شدو فورک پیش از مرج اتریوم با موفقیت انجام شد
MicroStrategy به دنبال خرید بیشتر بیت کوین است
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست