سودآوری اتریوم به 45 درصد افت پیدا کرد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. سودآوری اتریوم به 45 درصد افت پیدا کرد

سودآوری اتریوم به 45 درصد افت پیدا کرد
مبارزات اتریوم با تورم ادامه دارد: دومین رمز ارز بزرگ در بازار به طور مداوم، در تلاش برای شکست و عبور از سطح تورم بوده است و پیش از اینکه فعالیت شبکه آن دوباره افت کند، منجر به افتی دیگر در بازار شود و سودآوری را کاهش دهد، تقریبا ضد تورم شده بود.

به گزارش زوم ارز و بر اساس داده‌های بازار از IntoTheBlock، سودآوری اتریوم با اختلاف از سطح 50 درصد افت پیدا کرد و به 45 درصد رسید، سطحی که در مقایسه با بقیه رمز ارزهای بازار هنوز عادی محسوب می‌شود، اما برای اتریوم، که پیش‌تر برای بسیاری از هولدرهای خود سودآور بود، پایین‌تر از سطح میانگین است.
داده‌ها نشان می‌دهند که بسیاری از هولدرهای اتریوم، با ضرر مواجه شده‌اند. با وجود ادامه یافتن چنین روندی، در آینده شکست سطح تورم برای اتریوم سخت‌تر خواهد شد؛ چرا که معمولا بسیاری از سرمایه گذارانی که با ضرر مواجه می‌شوند و باز هم دارایی خود را هولد می‌کنند، به جای هولد آن‌ها برای زمان رسیدن به سود، با رسیدن به سطح سر به سر به فروش روی می‌آورند.
روند نزولی در سودآوری و نرخ توکن سوزی، دو فاکتور مهمی هستند که ارزش اتریوم در بازار را هدف می‌گیرند. طی 48 ساعت گذشته، اتریوم به زیر سطح مهم 1200 دلار افت پیدا کرد و به افت 1178 دلار رسید.
در حالی که چنین افت قیمتی برای اتریوم، حیاتی به شمار نمی‌رود، چنین حرکت قیمتی‌ای شرایطی را به وجود می‌آورد که در آن، جریان ورودی به این رمز ارز کاهش یافته و بنابراین، منجر به افت بیشتر در فعالیت شبکه و افزایش عرضه خواهد شد
متاسفانه، اتریوم به شدت بر شرایط فعلی بازار تکیه می‌کند و در مجموع، جریان سرمایه در بازار را دنبال می‌کند.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید?
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت لحظه ای اتریوم

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
برداشت‌ها در OKX متوقف شدند؛ جای نگرانی نیست
اپراتور مخابراتی بحرین شروع به پذیرش رمز ارزها کرد
بانک ملی قزاقستان، وایت‌پیپر رمز ارز ملی خود را منتشر کرد
دومین میم کوین بزرگ بازار به ترند توییتر تبدیل شد
افت شدید کاردانو، دوج کوین و بایننس کوین با وجود فشار فروش
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست