رشد شدید هش ریت اتریوم کلاسیک در 24 ساعت اخیر

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. رشد شدید هش ریت اتریوم کلاسیک در 24 ساعت اخیر

رشد شدید هش ریت اتریوم کلاسیک در 24 ساعت اخیر
یکی از بزرگترین جایگزین‌ها برای اتریوم، اتریوم کلاسیک، در روز کنار گذاشته شدن گواه کار اتریوم، شاهد یک رشد شدید در هش ریت بوده است. شفاف است که دلیل اصلی پشت این رشد، مهاجرت گسترده‌ی ماینرها به شبکه‌های جایگزین است.

به گزارش زوم ارز، در حالی که ممکن است به نظر برسد که استخراج رمز ارز نقش مهمی در مصرف انرژی جهانی ایفا نمی‌کند، باید به این موضوع اشاره کرد که با استفاده از انرژی مصرف شده توسط ماینرهای اتریوم در زمان فعال بودن گواه کار، می‌توان به راحتی، نیاز برق یک کشور کوچک مانند شیلی را، به مدت یک سال تمام، تامین کرد.
از ماه دسامبر، مصرف انرژی تخمینی این شبکه به 103 ترا وات ساعت بر سال، که 0.2 درصد از مصرف انرژی کل جهان به شمار می‌رود، رسیده است. به‌روزرسانی مرج اتریوم، این شبکه را با محیط زیست سازگارتر می‌سازد اما، هش ریت این شبکه ناپدید نخواهد شد. به جای آن، این هش ریت به شبکه‌های جایگزین از جمله اتریوم کلاسیک یا ریون کوین، منتقل خواهد شد.
تنها در 24 ساعت، اتریوم کلاسیک شاهد افزایش هنگفت 100 درصدی در هش ریت شبکه بود و این رقم از 100 تراهش بر ثانیه، به 200 تراهش بر ثانیه رسید. طی چند روز آینده، به احتمال زیاد شاهد افزایش تدریجی قدرت استخراج روی شبکه‌هایی همچون ریون کوین، اتریوم کلاسیک و اتریوم گواه کار، یعنی سه جانشین اصلی هش ریت اتریوم، خواهیم بود.
علی‌رغم رشد محسوس در تعداد ماینرهای روی این شبکه، به نظر می‌رسد که قیمت اتریوم کلاسیک، احساسات سرمایه گذاران که پس از انتشار داده‌های غیرمنتظره از تورم بالا، تغییر کردند، را دنبال می‌کند.

متاسفانه، احتمالا جلسه‌ی FOMC آتی منجر به افت دیگری خواهد شد؛ چرا که برخی از کارشناسان باور دارند که نرخ بهره 1 درصد افزایش خواهد یافت.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم کلاسیک، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم کلاسیک را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
بوترین از رفتار ماینرهای اتریوم، شگفت‌زده شده است
ارتقا بسیار مورد انتظار مرج اتریوم، انجام شد
پشتیبانی استخرهای بزرگ اتریوم از استخراج اتریوم گواه کار
کمتر از دو ساعت تا انجام رویداد مرج اتریوم
مرحله اولیه و آزمایش رسمی رمزریال با مبلغ ۱ میلیارد تومان آغاز شده است
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست