جاستین سان 15 میلیون دلار اتریوم به Poloniex منتقل کرد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. جاستین سان 15 میلیون دلار اتریوم به Poloniex منتقل کرد

جاستین سان 15 میلیون دلار اتریوم به Poloniex منتقل کرد
به گزارش زوم ارز، جاستین سان دوباره یک تراکنش بزرگ به انجام رساند و 15 میلیون دلار اتریوم را به صرافی Poloniex، انتقال داد. تعداد کل تراکنش‌های بزرگ مرتبط با کیف پول‌های سان در ماه جاری، از 10 فراتر رفته است.

بنا به داده‌های موسسه LookOnChain، مقدار 15.5 میلیون دلار به طور مستقیم توسط سان، به صرافی Poloniex انتقال یافتند و بیش از 347 میلیون دلار بر روی این پلتفرم باقی مانده است. متاسفانه، تعیین این موضوع که آیا این دارایی پس از انتقال به Poloniex فروخته شده است یا خیر، ناممکن است.
هرچند، فعالیتی که سان درگیر آن بوده است، مشابه استراتژی بیشتر سرمایه گذاران در زمان کاهش ریسک پورتفوی خود، از طریق فروش تدریجی دارایی در روند صعودی آن‌ها، توزیع مجدد فشار بر روی بازار و در عین حال، کسب سود است.
با در نظر گرفتن مجموع نقدینگی و حجم معاملات بر روی اتریوم، تراکنش‌های 15 میلیون دلار تا 50 میلیون دلاری جاستین سان، نباید هیچ تاثیر خاصی بر روی قیمت دومین رمز ارز بزرگ بازار بر جای بگذارند.
متاسفانه، اتریوم تنها دارایی‌ای نیست که به طور مداوم در حال انتقال توسط سان بوده است؛ آلت کوین‌های کوچک‌تری همچون DYDX نیز در رادار پلتفرم‌های ردیاب فعالیت سان در بازار، دیده شده‌‍اند. از گذشته تاکنون، هر بار که کیف پول خود سان یا یک کیف پول مرتبط با وی تراکنشی انجام داده است، قیمت این توکن تقریبا بلافاصله واکنش نشان داده است.
هرچند، کیف پول اصلی سان توکن‌های زیادی از ERC20 هولد نمی‌کند؛ چرا که مجموع ارزش اینگونه دارایی در این کیف پول تنها 15000 دلار است و بیشتر این ارزها، به اندازه‌ی کافی برای فروش، نقدینگی ندارند.
با این حال، نمی‌توان اطمینان حاصل کرد که چه تعداد کیف پول متعلق به سان وجود دارند؛ چرا که وی به طور شفاف بیشتر دارایی خود را، به دلایل امنیتی و حریم خصوصی، در میان کیف پول‌های متعدد توزیع می‌کند.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید? 
قیمت بیت کوین امروز به تومان
قیمت اتریوم امروز به تومان

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
تسلا چه تعداد بیت کوین هولد می‌کند؟
بایننس 346 میلیون دلار به صرافی Bitzlato انتقال داده است
جذب ۱۳۱.۱میلیون دلار سرمایه فقط در دو هفته
افزایش ارزش رمزارز Lido
اسکاراموچی بازار صعودی را پیش‌بینی می‌کند
روند صعودی بیت کوین فرو نشست
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست