تحلیل‌گر بلومبرگ: اتریوم می‌تواند خود را از بیت کوین جدا کند

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. تحلیل‌گر بلومبرگ: اتریوم می‌تواند خود را از بیت کوین جدا کند

تحلیل‌گر بلومبرگ: اتریوم می‌تواند خود را از بیت کوین جدا کند
به گزارش زوم ارز و بر اساس گزارش Barron، مایک مک‌گلون، استراتژیست ارشد کالا در موسسه‌ی Bloomberg Intelligence، باور دارد که ممکن است اتریوم خود را از بیت کوین جدا کند و با حرکات قیمتی خود، بر بقیه آلت کوین‌ها تاثیر بگذارد.

این تحلیل‌گر برجسته باور دارد که عملکرد بازار رمز ارزها در ابعاد بزرگتر، وابستگی شدیدی به توانایی اتریوم در شکست سطح مقاومت 2000 دلار خواهد داشت.
مک‌گلون باور دارد که سطح حمایت 1000 دلار باید نسبت به سطح مقاومت ذکر شده، ماندگاری بیشتری داشته باشد.
همانطور که توسط U.today گزارش شد، در روزهای نزدیک به مرج اتریوم، دومین رمز ارز بزرگ بازار به بالاترین سطح خود در برابر بیت کوین از ابتدای سال جاری تاکنون، دست یافت.
در حالی که مک‌گلون انتظار دارد دومین رمز ارز بزرگ بازار با چند مانع در مسیر خود مواجه شود، وی اطمینان دارد که اتریوم هنوز در مسیر انقلاب در سیستم مالی است.
اخیرا تحلیل‌گر بلومبرگ اشاره کرد که در حال حاضر، بیت کوین در مسیر افت با تندترین شیب نسبت به میانگین صد هفته‌ی گذشته معامله می‌شود. بزرگترین رمز ارز بازار، مشابه موقعیت‌های پیشین در هنگام نزدیکی به کف چرخه‌ها رفتار کرد. بنابراین، مک‌گلون باور دارد که بیت کوین با تخفیف برای یک بازار صعودی طولانی مدت، در افت قیمت معامله می‌شود. ساعات پیشین امروز، قیمت این رمز ارز به پایین‌ترین سطح خود از ماه جولای رسید.
بیشتر بخوانید:  بزودی با کمبود بیت کوین مواجه خواهیم شددر آغاز سال جاری در ماه ژانویه، مک‌گلون گفت که هردوی بیت کوین و اتریوم در روزهای پذیرش اولیه‌ی خود هستند. اکتبر سال گذشته، وی پیش‌بینی کرد که احتمالا قیمت پرچمدار آلت کوین‌های بازار به سطح قیمت 5000 دلار خواهد رسید.
بیت کوین و اتریوم، به ترتیب، نسبت به اوج قیمت تاریخی خود 72.8 درصد و 69 درصد افت کرده‌اند.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت بیت کوین، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای بیت کوین را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
Cornerchain صفر شد؛ آیا یک کلاهبرداری رخ داده است؟
هاسکینسون، اتریوم کلاسیک را پروژه‌ای مرده خطاب کرد
جفت معاملاتی ETH/BTC در نزدیکی مرج اتریوم، اوج گرفت
به‌روزرسانی مهم اتریوم تنها در چند ساعت انجام شد
ماسک از ربات‌های کلاهبرداری رمز ارز توییتر گله کرد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار بیت کوین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست