بوترین 500 اتریوم را به USDC تبدیل کرد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. بوترین 500 اتریوم را به USDC تبدیل کرد

بوترین 500 اتریوم را به USDC تبدیل کرد
به گزارش زوم ارز، ویتالیک بوترین 500 اتریوم را به پروتکل Reflexer منتقل کرد تا توکن RAI را مینت کند و سپس آن را با USDC مبادله کند. این حرکت به دلیل شرایط خاص بازار در زمان فعلی جالب به نظر رسید.

بوترین، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، به انجام اقدامات خاص و جالب در شرایط سخت بازار شهرت دارد. جدیدترین اقدام وی نیز از این قاعده مستثنی نبود؛ چرا که وی از پلتفرم Reflexer جهت تبدیل ETH به USDC استفاده کرد.
پروتکل Reflexer یک پلتفرم استیبل کوین غیرمتمرکز است که با هدف افزایش پایداری برای کاربران در صنعت رمز ارزها ایجاد شده است. این پلتفرم از RAI، یک استیبل کوین با پشتوانه ETH، جهت دستیابی به این هدف استفاده می‌کند. RAI با هدف پایداری بیشتری نسبت به بیت کوین و اتریوم، که برای نوسانات بالای خود شهرت دارند، طراحی شده است.
اقدام بوترین در استفاده از RAI جهت تبدیل اتریوم خود به USDC به چند دلیل مهم است. دلیل اول اینکه این اقدام نشان می‌دهد که حتی هم‌بنیان‌گذار اتریوم نیز به دنبال روش‌هایی برای کاهش تاثیر نوسانات بازار رمز ارزها بر روی دارایی خود است. وی از طریق استفاده از RAI توانست اتریوم خود را به یک دارایی پایدارتر یعنی USDC که در آن زمان در افت به سر می‌برد، تبدیل کند.
مورد دوم اینکه اقدام بوترین، اهمیت روزافزون استیبل کوین‌های غیرمتمرکز در صنعت رمز ارزها را نیز نشان می‌دهد. طی سال گذشته محبوبیت استیبل کوین‌ها به شدت افزایش یافت؛ چرا که آن‌‎ها به کاربران روشی برای در امان ماندن از نوسانات رمز ارزها و در عین حال بهره‌وری از مزایای فناوری بلاکچین را ارائه می‌دهند.
همچنین، این حرکت نشان می‌دهد که حتی برجسته‌ترین افراد در صنعت رمز ارزها از افت قیمت USDC بهره می‌برند؛ چرا که تقریبا قطعی بود که مکانیزم پشت این استیبل کوین، قیمت آن را به 1 دلار باز خواهد گرداند.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید?
قیمت بیت کوین امروز
قیمت اتریوم امروز
قیمت USDC امروز

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
زیرشاخه بریتانیایی SVB توسط بانک انگلستان تعطیل شد
اسکرین شات جدید از متاورس کوین شیبا فاش شد
هاسکینسون: استیبل کوین‌های الگوریتمی در بلند مدت ضروری هستند
542 میلیارد شیبا توسط یک نهنگ خریداری شد
بون در پلتفرم CoinRabbit لیست شد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست