بوترین 11.16 میلیون دلار اتریوم را انتقال داد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. بوترین 11.16 میلیون دلار اتریوم را انتقال داد

بوترین 11.16 میلیون دلار اتریوم را انتقال داد
ویتالیک بوترین، به طور مداوم در حال فروش دارایی خود است، اما دلیل پشت این اقدامات مشخص نیست.

به گزارش زوم ارز، طی 20 روز گذشته، هم‌بنیان‌گذار دومین شبکه بزرگ در صنعت ارزهای دیجیتال، حدود 12 میلیون دلار رمز ارز را میان کیف پول‌های خود انتقال داده است. این فعالیت مشکوک، به سرعت توجه جامعه رمز ارزها را به خود جلب کرد.
بنا به تحلیل LookOnChain، آدرس نهنگ منتهی به 0x9e92 که طی 20 روز اخیر 9300 اتریوم دریافت کرده است، می‌تواند به گونه‌ای به خود این توسعه دهنده ارتباط داشته باشد. آدرسی که این دارایی را ارسال کرد با 0xd04d تمام می‌شود و به احتمال زیاد به بوترین تعلق دارد؛ چرا که تنها از کیف پول Vb3 وجه دریافت کرد.
پس از دریافت وجه، این نهنگ در مجموع 170913 اتریوم، معادل حدود 260 میلیون دلار، را هولد می‌کند. این رقم، این نهنگ را به یکی از بزرگترین هولدرهای این رمز ارز در بازار تبدیل می‌کند. تاریخچه تراکنش این نهنگ، هیچ فعالیتی که نشان دهد با یک صرافی خاص یا عملکردهایی همچون OTC ارتباط دارد، نشان نمی‌دهد.
در گذشته، تراکنش‌های انجام شده توسط بوترین معمولا منجر به افزایش نوسانات اتریوم در بازار شده‌اند؛ چرا که معمولا هر دو گروه سرمایه گذاران سازمانی و خرد، حساب‌های افراد تاثیرگذار، پروژه‌ها و توسعه دهندگان رمز ارزی را دنبال می‌کنند.
حتی برخی از اعضای جامعه این فرضیه را مطرح کردند که بوترین، در زمانی که اتریوم در سطح قیمتی بسیار بالا نسبت به سطح قیمت دیده شده در حدود دو هفته پیش قرار دارد، به دنبال فروش بخشی از موجودی خود است.
عملکرد قیمتی دومین رمز ارز بزرگ بازار، به لطف بازگشت فعالیت شبکه و افزایش ناگهانی جریان ورودی در بازار، از آغاز سال بسیار بهبود یافته است.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید? 
قیمت بیت کوین امروز
قیمت اتریوم امروز

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
سقوط بیم پس از حذف شدن از لیست بایننس
آیا Genesis در حال آماده شدن برای ورشکستگی است؟
ترند شدن توکن مشابه ریپل پس از 400 درصد رشد
Coinbase به فعالیت‌های خود در ژاپن پایان خواهد داد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست