بوترین از رفتار ماینرهای اتریوم، شگفت‌زده شده است

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. بوترین از رفتار ماینرهای اتریوم، شگفت‌زده شده است

بوترین از رفتار ماینرهای اتریوم، شگفت‌زده شده است
افسانه‌های متعدد و فرضیه‌هایی بی اساس پیرامون مرج اتریوم وجود داشت. یکی از آن‌ها، افزایش فشار فروش از سوی ماینرهای فعلی اتریوم، با این دلیل که آن‌ها قبل از بقیه خواستار خروج از شبکه هستند، بود.

به گزارش زوم ارز، خالق اتریوم، در صحبت در مورد رفتار ماینرهای رمز ارز روی این شبکه نتوانست هیجان خود را پنهان کند؛ چرا که هش ریت شبکه‌ی اتریوم در حوالی انجام مرج، ناپدید نشد و تنها 15 درصد افت کرد.
پیش‌ترر، بوترین با افت 50 درصدی مخالفت داشت، اما در عین حال وی انتظار حداقل 5 یا 10 درصد افت در قدرت استخراج روی شبکه را داشت. عدم تغییر چشم‌گیر در قدرت استخراج، قابل توضیح است.
در صورتی که افت محسوسی در هش ریت رخ دهد، معمولا بلاکچین‌ها سختی را افزایش می‌دهند، حتی با این وجود که این امر کمی زمان لازم دارد. ماینرهای باقی مانده بیشترین پاداش بلاک را دریافت خواهند کرد، پاداشی که باید سود حاصل از عملیات استخراج آن‌ها را تا زمانی که آخرین بلاک از نسخه‌ی قدیمی این شبکه استخراج شود، کمی افزایش دهد.
اما در حالی که شرایط بازار استخراج نسبتا آرام مانده است، ساعاتی پیش از مرج، نرخ سرمایه‌ی بازار فیوچرز اتریوم به پایین‌ترین سطح خود رسید. نرخ سرمایه‌ی منفی، نشان دهنده‌ی عدم تعادل فعلی در بازار فیوچرز است؛ چرا که بیشتر فعالان بازار، مدام در حال شورت کردن اتریوم هستند.

هرچند، افزایش در تعداد اوردرهای شورت در بازار، نشانی از افت آتی ندارد و با توجه به سابقه‌ی پیشین، دقیقا خلاف این موضوع عمل می‌کند.
طی 24 ساعت گذشته، اتریوم شاهد 0.2 درصد رشد قیمت بوده است و در این لحظه، در سطح قیمت 1604 دلار معامله می‌شود.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
ارتقا بسیار مورد انتظار مرج اتریوم، انجام شد
پشتیبانی استخرهای بزرگ اتریوم از استخراج اتریوم گواه کار
کمتر از دو ساعت تا انجام رویداد مرج اتریوم
مرحله اولیه و آزمایش رسمی رمزریال با مبلغ ۱ میلیارد تومان آغاز شده است
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست