به‌روزرسانی مهم اتریوم تنها در چند ساعت انجام شد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. به‌روزرسانی مهم اتریوم تنها در چند ساعت انجام شد

به‌روزرسانی مهم اتریوم تنها در چند ساعت انجام شد
این، آخرین فرصت به‌روز کردن کلاینت‌ها پیش از مرج اتریوم است.

به گزارش زوم ارز، شبکه اتریوم یک ارتقا مهم Bellatrix را دریافت خواهد کرد، ارتقائی که تنها دستاورد پیش از به‌روزرسانی مرج به شمار می‌رود. به همین دلیل است که کاربران نباید هشدار ویتالیک بوترین و بقیه توسعه دهندگان اتریوم نسبت به به‌روزرسانی کردن را نادیده بگیرند.
این هشدار بیشتر شامل اعتبارسنج‌های اتریوم می‌شود. اگر روی چین بیکن، اتریوم استیک می‌کنید، باید بلافاصله کلاینت خود را به‌روز کنید؛ چرا که شما با نسخه‌ی قدیمی نمی‌توانید در استیک شرکت کنید.
Bellatrix در چین بیکن epoch 144896، که در حدود ساعت 4 عصر روی چین پدید خواهد آمد، فعال خواهد شد. به‌روزرسانی مرج هنوز برای انجام در حوالی 13 سپتامبر برنامه ریزی شده است و به‌روزرسانی چین بیکن، تاثیری بر این تاریخ مورد انتظار نخواهد داشت.
اگر اپراتورهای گره، کلاینت‌های لایه اجماع و اجرایی را با نسخه‌های جدید اجرا نکنند، جایگاه خود در شبکه را از دست خواهند داد و واجد شرایط انتقال نخواهند بود.
اتریوم هنوز به توسعه دهندگان و هکرهای کلاه‌سفید، پاداشی چشم‌گیر برای یافتن باگ‌های حیاتی که به طور مستقیم پایداری و امنیت شبکه را تحت تاثیر قرار می‌دهند پیشنهاد می‌کند.
بیشتر بخوانید:  اصلاحیه مقررات تأمین برق مراکز استخراج رمزارز ها صادر شدهرچند که این شبکه بسیار نزدیک به به‌روزرسانی مرج اتریوم قرار دارد، ظاهرا خود توکن اتریوم واکنش خاصی به بازار نشان نداده است. قیمت دومین رمز ارز بزرگ جهان تقریبا در حال دنبال کردن ترند بازار است.
اما در عین حال، اتریوم توانست از سطح حمایت محلی بازگردد و حتی سطح مقاومت متوسط حرکت 50 روزه را بشکند. بیشتر متخصصان صنعت باور دارند که در روزهای نزدیک به مرج، بازار شاهد یک روند صعودی کوتاه مدت و پس از آن، اصلاحاتی مختصر خواهد بود.
بر اساس داده‌های سایت CoinGecko، در لحظه‌ی نگارش این خبر اتریوم با رشدی 4.1 درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت 1639 دلار معامله می‌شود.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
ماسک از ربات‌های کلاهبرداری رمز ارز توییتر گله کرد
نزدیک به نیمی از ذخایر اولیه‌ی شیبا سوزانده شده است
DappRadar پشتیبانی از کاردانو را آغاز کرد
واحد رمز ارز پلیس فدرال استرالیا راه اندازی شد
FTX معاملات اتریوم را روی چند بلاکچین متوقف خواهد کرد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست