بررسی گذشته‌ی اتریوم توسط سه شخصیت محبوب رمز ارزها

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. بررسی گذشته‌ی اتریوم توسط سه شخصیت محبوب رمز ارزها

بررسی گذشته‌ی اتریوم توسط سه شخصیت محبوب رمز ارزها
محبوب‌ترین توسعه دهندگان صنعت، در حال بررسی این هستند که چطور ممکن بود شرایط اتریوم بهتر پیش رود.

به گزارش زوم ارز، سه نفر از محبوب‌ترین شخصیت‌های فعال در صنعت رمز ارز، در یک رشته توییت با یکدیگر ملاقات کردند و پیرامون کارهایی که در گذشته شبکه اتریوم می‌توانست زودتر، یا بهتر انجام دهد، بحث و تبادل نظر داشتند. هم‌بنیان‌گذار کاردانو از طرف خود برای ویتالیک بوترین توصیه داشت.
این رشته توییت، که هردوی خالقان کاردانو و اتریوم را جذب کرد، با نظریه نامحبوب ون نس، پیرامون به‌روزرسانی اخیر مرج اتریوم، آغاز شد. بر اساس دیدگاه این کارشناس، این به‌روزرسانی باید زودتر انجام میشد. وی به ده روز گذشته، به عنوان سندی برای این نظریه اشاره کرد.
ویتالیک بوترین به سرعت با ون نس موافقت کرد و گفت که آن‌ها علی‌رغم وجود طیفی از مشکلات سازمان دهی مجدد و نبود تضمین نامتقارن، باید گواه سهام بر اساس چین مشابه NXT را راه اندازی می‌کردند. بنا به دلایل مذکور برای توسحعه دهندگان جهت دستیابی به روش خود در راه اندازی این الگوریتم اجماع، تغییر به گواه سهام با تعویق مواجه شد.
سپس، چارلز هاسکینسون به این مکالمه پیوست و گفت که راه حل‌های اجماع Snow White، می‌توانستند به تسریع روند انتقال به گواه سهام کمک کنند و شبکه می‌توانست از شر الگوریتم ضد محیط زیست و منسوخ گواه کار، خلاص شود. هرچند، ون نس، به عنوان یکی از طرفداران اتریوم، با هاسکینسون موافقت نداشت و اذعان داشت که ایده‌های وی برای آن زمان، کاربردی نداشتند.

متاسفانه، بسیاری از کاربران متوجه نشدند که منظور ون نس چه بود و فکر کردند که وی به عملکرد قیمت دومین رمز ارز بزرگ بازار در صنعت اشاره داشت. طی دو هفته گذشته به دنبال آمار بسیار بالای تورم و تکرار افزایش نرخ بهره، اتریوم حدود 30 درصد افت را تجربه کرده است.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
دارایی نهنگ‌های بیت کوین در پایین‌ترین سطح در 29 ماه اخیر
اپ استور اپل، امکان فروش NFTها را فراهم کرد
اعلامیه‌ی قرمز اینترپل برای کوان صادر شد
هاسکینسون تولد کاردانو را جشن گرفت
نهنگ‌های بزرگ 4.5 تریلیارد شیبا خریداری کرده‌اند
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست