با مرج اتریوم، فشار فروش 30 میلیارد دلاری ناپدید خواهد شد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. با مرج اتریوم، فشار فروش 30 میلیارد دلاری ناپدید خواهد شد

با مرج اتریوم، فشار فروش 30 میلیارد دلاری ناپدید خواهد شد
به گزارش زوم ارز و با توجه به داده‌های اخیر از سوی Arcane Research، طی دو سال گذشته به لطف عملیات استخراج اتریوم، ماینرهای اتریوم حدود 30 میلیارد دلار معادل این رمز ارز را به کیف پول‌های خود افزوده‌اند. با وجود نزدیکی به به‌روزرسانی مرج، بازار دیگر هرساله با فشار فروش میلیارد دلاری مواجه نخواهد شد.

میلیاردها دلار فشار فروش از تعدادی خاص از معامله‌گران، همیشه یک عامل منفی برای عملکرد یک دارایی در بازار، خصوصا اگر نقدینگی آن کوین نسبتا پایین باشد، به شمار می‌رود.
با در نظر گرفتن توانایی اتریوم در جذب حجم خرید و فروش هنگفت، به احتمال زیاد نبود 30 میلیارد دلار فشار فروش در تنها دو سال، باید به عملکرد مثبت این رمز ارز در بازار کمک کند.
اما بخشی از نبود فشار فروش از سوی ماینرهای اتریوم، با سود کسب شده از طریق استیک اتریوم برای اعتبارسنج‌ها، که هنوز از سود کسب شده از طریق فعالیت استخراج بسیار کمتر است، جبران خواهد شد.
همچنین، شایان ذکر است که اگر الگوریتم گواه کار هنوز فعال بود، کمبود میزان استفاده از شبکه اتریوم می‌توانست بر میزان بهره‌وری مالی استخراج، تاثیر بگذارد.
تنها چند روز پیش از مرج، عملکرد قیمتی اتریوم با رشد قیمت کوتاه مدت 20 درصدی خود در حالی که بسیاری از کوین‌ها تا 7 درصد افت قیمت را تجربه کرده بودند، نتایج استثنایی از خود بر جای گذاشت.
بیشتر بخوانید:  372 میلیارد شیبا در کیف پول دو نهنگ بزرگمتاسفانه، اکنون شرایط تغییر کرده است و بیت کوین، سولانا و بقیه رمز ارزها وارد یک چرخه‌ی صعودی کوتاه مدت شده‌اند اما، دومین رمز ارز بزرگ بازار متفاوت از آن‌ها ظاهر شده است. دلیل اصلی این موضوع می‌تواند با انتقال فنی روی شبکه‌های مختلف یا نبود انگیزه برای انجام مداوم معاملات با این دارایی، که ممکن است طی انجام ارتقا با مشکلات فنی مواجه شود، ارتباط داشته باشد.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
اصلاحیه‌ی NFT شبکه‌ی Ledger ریپل به تعویق افتاد
مدیر ارشد ریپل: به احتمال زیاد، بیت کوین یک باگ حیاتی دارد
Fidelity به دنبال فراهم آوردن معاملات بیت کوین
پیشرفت چشم‌گیر کاردانو در مسیر وسیل
ماسک به بحث پیرامون ربات‌های توییتر دامن زد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست