اوج هشت ماهه برای اتریوم در نزدیکی به ارتقا شانگهای

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. اوج هشت ماهه برای اتریوم در نزدیکی به ارتقا شانگهای

اوج هشت ماهه برای اتریوم در نزدیکی به ارتقا شانگهای
اتریوم بر اثر انتظار برای ارتقا آتی Shapella رشد کرده است.

به گزارش زوم ارز، امروز قیمت اتریوم به اوج هشت ماهه‌ی خود در سطح قیمت حدود 1925 دلار رسیده و به عملکرد مطلوب اخیر خود ادامه داده است.
این افزایش قیمت بیشتر بر اساس انتظار برای عرضه‌ی ارتقا شبکه‌ی Shapella که توسعه‌ای تاثیرگذار در مسیر تکامل اتریوم به شمار می‌رود، رخ داده است.
Shapella که به عنوان ارتقا شانگهای نیز شناخته می‌شود تکمیل انتقال دومین بلاکچین بزرگ جهان به مکانیزم اجماع گواه سهام را رقم خواهد زد. انتظار می‌رود که انتقال از مدل پرمصرف گواه کار منجر به بهبود مصرف انرژی اتریوم شده، هزینه‌های تراکنش را کاهش داده و مقیاس پذیری کلی آن را بهبود بخشد.
این ارتقا برجسته به دنبال ارتقا مرج در ماه سپتامبر سال گذشته به کاربران این امکان را ارائه خواهد کرد تا اتریوم استیک شده خود را برای نخستین بار از زمان به‌روزرسانی پیشین، برداشت کنند. ارتقا Shapella برای راه‌اندازی در روز 12 آوریل برنامه‌ریزی شده است.
این ارتقا علاوه بر انتقال گواه سهام از shard chains رونمایی خواهد کرد که جهت توزیع بار فعالیت پردازش داده‌های شبکه طراحی شده است و منجر به بهبود توانایی و عملکرد آن خواهد شد.
در روز 5 آوریل در نزدیکی به انجام ارتقا، میزان پاداش در نظر گرفته شده برای یافتن باگ‌ها و نقص‌های امنیتی مرتبط با ارتقا Shapella دوبرابر شده است. این اقدام با هدف انگیزه‌بخشی به متخصصان و محققان حوزه امنیت جهت شناسایی و رفع هرگونه مشکل بالقوه پیش از راه‌اندازی ارتقا شانگهای انجام شده است.
🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢
قیمت بیت کوین امروز
قیمت اتریوم امروز

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
رشد 7 درصدی ARB به دنبال عملکرد مطلوب آربیتروم
بازگشت کاردانو به جایگاه خود بالاتر از دوج کوین
کیف پول قدیمی دوج کوین پس از 9 سال فعال شد
اعلان مهم صرافی OKX به کاربران شیبا
طی 24 ساعت بیش از 14 میلیون شیبا سوزانده شد
نهنگ‌های دوج کوین به دنبال رشد 30 درصدی به فروش روی آورده‌اند
یک تحلیلگر سوال تفکر برانگیزی مرتبط با دوج کوین مطرح کرد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست