افزایش چشم‌گیر خرید اتریوم از کیف پول‌های اسمارت مانی

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. افزایش چشم‌گیر خرید اتریوم از کیف پول‌های اسمارت مانی

افزایش چشم‌گیر خرید اتریوم از کیف پول‌های اسمارت مانی
علی‌رغم نزدیکی به آزادسازی قراردادهای استیک، اتریوم شاهد جریان ورودی عظیم دارایی از سوی معامله‌گران حرفه‌ای است.

به گزارش زوم ارز، اخیرا اتریوم، دومین رمز ارز بزرگ جهان از حیث ارزش بازاری، شاهد افزایش چشم‌گیر فعالیت خرید از سوی کیف پول‌های اسمارت مانی بوده است. این کیف پول‌ها که برای عملکرد معاملاتی شگفت‌انگیز خود شهرت دارند، نرخ برد بی‌نظیر 90 درصدی را به نمایش گذاشته‌اند و تقریبا تک تک معاملاتی که انجام می‌دهند به سود بالایی می‌رسد. جریان ورودی خریدهای اسمارت مانی در نزدیکی آزادسازی قراردادهای استیک که می‌تواند به شکل‌های مختلف بر قیمت اتریوم تاثیرگذار باشد، شکل گرفته است.
در لحظه‌ی نگارش این خبر اتریوم در سطح قیمت 1865 دلار قرار دارد. این رمز ارز از کانال صعودی عبور کرده است و نشان از روند صعودی احتمالی دارد. افزایش قشار خرید از سوی کیف پول‌های اسمارت مانی می‌تواند فاکتور تاثیرگذاری در این روند صعودی باشد. این کیف پول‌ها معمولا در اختیار معامله‌گران باتجربه و بادانشی قرار دارند که فرصت‌های سرمایه‌گذاری سودآور را شناسایی کرده و بر اساس آن‌ها عمل می‌کنند.
آزادسازی قراردادهای استیک که انتظار می‌رود به زودی رخ دهد می‌تواند قیمت اتریوم را هم به شکل مثبت و هم منفی تحت تاثیر خود قرار دهد. از یک سو، این رخداد می‌تواند منجر به افزایش فشار فروش شود؛ چرا که کاربرانی که توکن‌های ETH خود را استیک کرده‌اند به دارایی خود دسترسی می‌یابند و این امر منجر به افت قیمت موقت می‌شود. از سوی دیگر، این اتفاق کنترل بیشتری بر دارای استیک شده در شبکه فراهم خواهد کرد و این موضوع به امنیت کلی و تسهیل کاربری شبکه کمک می‌کند.
رشد اخیر در میزان خریدهای اتریوم توسط کیف پول‌های اسمارت مانی به عنوان یک شاخص قوی برای پتانسیل این رمز ارز برای رشد و سودآوری به شمار می‌رود. با وجود ادامه دادن این کیف پول‌ها به سرمایه‌گذاری در اتریوم، اقدامات آن‌ها می‌تواند بقیه‌ی فعالان بازار را ترغیب به سرمایه‌گذاری کند و منجر به افزایش بیشتر قیمت این توکن شود.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید?
قیمت بیت کوین امروز
قیمت اتریوم امروز

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
پیتر شیف: عدم توصیه بیت کوین توسط ChatGPT هوشمندانه است
وایت‌پیپر بیت کوین در MacOS مخفی شده است
بولینگر شکست رو به بالا برای بیت کوین پیش‌بینی می‌کند
تراکنش‌های فراوان 1 میلیون دلاری با شیبا انجام شدند
رشد توکن سوزی شیبا پس از حذف ده‌ها میلیون SHIB از چرخه
اوج هشت ماهه برای اتریوم در نزدیکی به ارتقا شانگهای
رشد 7 درصدی ARB به دنبال عملکرد مطلوب آربیتروم
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست