افت شدید رقبای اتریوم و برد بزرگترین آلت کوین بازار

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. افت شدید رقبای اتریوم و برد بزرگترین آلت کوین بازار

افت شدید رقبای اتریوم و برد بزرگترین آلت کوین بازار
قاتلان اتریوم، پس از گذراندن بازار نزولی سخت، به شدت به حمایت نیاز دارند.

به گزارش زوم ارز، طی هر روند صعودی در بازار ارزهای دیجیتال، قاتلان اتریوم پدید می‌آیند و تقریبا هر بار، آن‌ها از رمز ارزی که برنامه داشتند آن را نابود کنند، شکست می‌خورند. در روند صعودی سال 2021، حداقل سه قاتل اتریوم بودند که امروز، وضعیت مطلوبی ندارند.
با توجه به عملکرد بازار رمز ارزهای مذکور، میانگین بازگشت برای هر کدام از رقبای اتریوم، حدود منفی 80 درصد از اوج تاریخی است. دارایی با کمترین تاثیر از حیث عملکرد بازار، دات با افتی 88 درصدی است.
سولانا، که به طور مقطعی، بسیار نزدیک به گرفتن جایگاه اتریوم در بازار شامل صنعت NFTها و دیفای بود، بازار صعودی سختی را پشت سر گذاشت و هیچ سطح حمایتی برای یک ریکاوری مناسب پیدا نکرد. همیشه بزرگترین مشکلات مرتبط با سولانا، مشکلات فنی روی شبکه بوده‌اند.
کار به جایی رسید که پایداری سولانا به یک میم تبدیل شد؛ چرا که معمولا در روزهای پایان هفته (شنبه و یکشنبه) متوقف میشد. این موضوع موجب شد برخی از افراد فکر کنند که این بلاکچین، در پایان هفته تعطیل می‌شود و در روز دوشنبه، دوباره فعالیت خود را شروع می‌کند.

با نبود پایداری فنی، سولانا جایگاه خود به عنوان یک شبکه مورد اعتماد، برای بسیاری از توسعه دهندگان بلاکچین که پیش‌تر به دنبال ساخت راه حل‌های غیرمتمرکز خود روی آن بودند، را از دست داد.
آواکس، یکی دیگر از رقبای اتریوم به شمار می‌رفت که به دنبال فراهم آوردن مقیاس پذیری و سهولت بیشتر برای کاربران و توسعه دهندگان بود. نقطه عطف اصلی این شبکه، خروجی تراکنش بالاتر بود. هرچند، با وجود به‌روزرسانی مرج، انتظار می‌رود که اتریوم بسیار سریع‌تر شود و ساختار فی پایدار طی شدت گرفتن فعالیت شبکه پیدا کند، امری که پروژه‌هایی همچون آواکس را کنار خواهد زد.
خود اتریوم، به یک محافظ در برابر تورم یا پناهگاه امن برای سرمایه گذاران رمز ارزها تبدیل نشد. نخستین آلت کوین بازار با وجود افت 70 درصدی از اوج تاریخی خود، به یک دارایی پرخطر دیگر که کسی در بازار فعلی، به آن نیازی ندارد، تبدیل شد.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
پیشی گرفتن دوج کوین از کاردانو، پس از رشد 60 درصدی
هنگ کنگ به دنبال آغاز معاملات خرد رمز ارز
نتایج خوشایند نظرسنجی انجام شده توسط Fidelity
نهنگ‌های اتریوم، موجودی شیبا خود را کاهش داده‌اند
رشد قیمت 30 درصدی دوج کوین
برچسب هااخبار اتریوم اخبار سولانا اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست