از ارتقا مرج تاکنون 45 میلیون دلار اتریوم سوزانده شده‌اند

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. از ارتقا مرج تاکنون 45 میلیون دلار اتریوم سوزانده شده‌اند

از ارتقا مرج تاکنون 45 میلیون دلار اتریوم سوزانده شده‌اند
اتریوم با وجود ریکاوری در صنعت دیفای و حتی رشد Ordinalها شاهد تشدید فعالیت شبکه بوده است.

به گزارش زوم ارز، طی اقدامات اخیر حدود 30000 اتریوم در شبکه Ethereum از طریق مکانیزم توکن‌سوزی راه‌اندازی شده در به‌روزرسانی مرج سوزانده شدند. نرخ توکن‌سوزی در این شبکه به لطف فعالیت روزافزون شبکه به اوج جدیدی رسید.
به‌روزرسانی مرج، ارتقا بسیار موردانتظار برای اتریوم بود که با هدف انتقال شبکه از مکانیزم اجماع گواه کار به مکانیزم گواه سهام انجام شد. این به‌روزرسانی چند مزیت از جمله زمان موردنیاز کمتر برای پردازش تراکنش‌ها و کاهش هزینه کارمزد به‌دنبال داشت. این ارتقا، یک مکانیزم توکن‌سوزی جدید معرفی کرد که اتریوم را به شکل دائمی از چرخه حذف می‌کند و مجموع ذخایر این توکن را کاهش می‌دهد.
رشد اخیر در نرخ توکن‌سوزی، نشانه‌ای مثبت برای شبکه اتریوم به شمار می‌رود. این رشد نشان می‌دهد که انتقال به مکانیزم اجماع جدید در روند خوبی قرار دارد و مکانیزم توکن‌سوزی جدید، مطابق انتظار فعالیت می‌کند.
بزرگترین عاملان افزایش فعالیت شبکه شامل خیزش شبکه‌های لایه2، که امکان انجام تراکنش‌ها به شکلی سریع‌تر و ارزان‌تر را بر روی شبکه اتریوم فراهم می‌آورند و بازگشت فعالیت به صنعت دیفای که طی سال‌های گذشته یکی از هدایت‌گران برجسته برای رشد اتریوم بوده است، می‌شوند. علاوه‌برآن، افزایش کلی ریسک‌پذیری در میان سرمایه‌گذاران خرد منجر به افزایش تقاضا برای اتریوم و در دست گرفتن فعالیت شبکه توسط آن‌ها شده است.

درحالی که مکانیزم توکن‌سوزی جهت کاهش مجموع ذخایر ETH طراحی شده است، شایان ذکر است که این مکانیزم نمی‌تواند افزایش قیمت را تضمین کند. ارزش اتریوم درنهایت بر اثر احساسات سرمایه‌گذاران و تقاضا در بازار تغییر می‌کند.
درلحظه‌ی نگارش این خبر اتریوم پس از ریکاوری قیمتی که چند روز پیش منجر به رساندن قیمت دومین رمز ارز بزرگ بازار به سطح بالاتر از ماه نوامبر شد، در سطح قیمت حدود 1700 دلار معامله می‌شود.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید?
قیمت بیت کوین امروز به تومان
قیمت اتریوم امروز به تومان

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
توسعه دهنده‌ی شیبا عرضه‌ی نزدیک بتا Shibarium را تایید کرد
تحلیلگر: به‌زودی اتریوم دچار افزایش قیمت شدیدی خواهد شد
اقتصاددان: فدرال رزرو با روند فعلی، اقتصاد آمریکا را نابود خواهد کرد
5 میلیارد دوج کوین توسط مشتریان Robinhood هولد می‌شود
یک نهنگ به‌طور ناگهان 135 میلیون دلار بیت کوین انتقال داد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست