احتمال رشد 50 درصدی اتریوم در هفته آینده

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. احتمال رشد 50 درصدی اتریوم در هفته آینده

احتمال رشد 50 درصدی اتریوم در هفته آینده
قیمت اتریوم، با فاش شدن خریدهای بزرگ سرمایه گذاران، رشد جدی‌‎ای را تجربه خواهد کرد.

با توجه به پورتال تحلیل رمز ارز Santiment، طی روزهای اخیر، خریدهای بزرگی از اتریوم دیده شده است. فعال‌ترین خریداران، آدرس‌هایی با موجودی بین 100 تا 100000 اتریوم در ترازنامه‌ی خود بوده‌اند، آدرس‌هایی که معمولا به عنوان کوسه‌ها و نهنگ‌ها شناخته می‌شوند. بنا به گزارشات در دسترس، تنها طی سه هفته گذشته، این گروه از سرمایه گذاران 1.9 درصد از مجموع ذخایر در دسترس اتریوم را خریداری کرده‌اند.
پیش‌تر، فعالیتی مشابه در پاییز سال 2020 دیده شده بود، زمانی که این کوسه‌ها و نهنگ‌ها، 2.1 درصد از ذخایر اتریوم را خریداری کردند. در آن زمان، طی 5 هفته‌ی پس از آن خریدها، قیمت اتریوم 50 درصد رشد را تجربه کرد. اگر قرار باشد که تاریخ تکرار شود، ممکن است که تا ابتدای سال 2023، قیمت اتریوم، روند مثبتی مشابه آن زمان را تجربه کند.
یک تاییدیه‌ی غیر مستقیم بر این پیش‌بینی، می‌تواند آمار اخیر گزارش شده توسط سایت U.today از همان پلتفرم Santiment به شمار رود. با توجه به این آمار، روز دوشنبه 21 نوامبر، یکی از بزرگترین روزهای خرید برای اتریوم در سال تقویمی جاری بوده است. هولدرهای بزرگ این آلت کوین، بیش از 1 میلیارد دلار در این خریدها صرف کردند و 947940 اتریوم، در کیف پول‌های خود وارد کردند.
عملکرد قیمتی اتریوم، روندی فراتر از ریکاوری را تجربه کرده است. پس از گذشت دو هفته‌ی اخیر در روند نزولی، زمانی که قیمت اتریوم نزدیک به 28 درصد کاهش را تجربه کرد، این هفته، با نرخ صعودی ملایم 5.1 درصدی، سپری شد.
با توجه به داده‌های سایت CoinGecko، در این لحظه، قیمت اتریوم با رشدی 1.8 درصدی در شبانه روز گذشته، در سطح قیمت 1194 دلار قرار دارد.
زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم را مشاهده نمایید.
منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
قانون‌گذار باهاما: هک‌های FTX، درستی کار ما را ثابت می‌کنند
10000 بیت کوین، از کیف پول مرتبط با هک Gox، خارج شدند
امتیاز ویژه‌ی Travala برای پرداخت با شیبا رونمایی شد
دید مثبت مدیر ارشد ریپل به انتقاد وارن از رمز ارزها
دلایل رشد قیمت اخیر لایت کوین
رشد 20 درصدی ریون کوین به دنبال اعلامیه‌ی بایننس
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست