آیا کاردانو باید جایگزین اتریوم شود؟

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. آیا کاردانو باید جایگزین اتریوم شود؟

آیا کاردانو باید جایگزین اتریوم شود؟
یکی از طرفداران کاردانو باور دارد که ADA آماده‌ی پیشی گرفتن از اتریوم است.
به گزارش زوم ارز، دن گامباردلو، بنیان‌گذار و مدیرعامل موسسه Crypto Capital Venture در توییتر دیدگاهی از یکی از اعضای جامعه کاردانو پیرامون کانال یوتیوب خود در ارتباط با دومین بلاکچین بزرگ بازار، اتریوم به اشتراک گذاشت.
گامباردلو یکی از طرفداران برجسته‌ی کاردانو است و بیشتر توییت‌ها و ویدیوهای کانال یوتیوب وی، با ADA و گاهی بیت کوین ارتباط دارند. در روز 10 مه، وی در توییتی نوشت که در حال خرید هرچه بیشتر کاردانو و توسعه بر روی بیت کوین بوده است.
اخیرا اکوسیستم کاردانو در حال گسترش بوده و دارایی‌ها به میزان هرچه بیشتر در حال راه‌اندازی بر روی این بلاکچین گواه سهام ایجاد شده توسط چارلز هاسکینسون، ریاضیدان و هم‌بنیان‌گذار اتریوم بوده‌اند.

همچنین، کاردانو میم کوین نیز دارد. محبوب‌ترین در میان آن‌ها Snek است که اخیرا بر روی چند صرافی برجسته لیست شده و شاهد رشد قیمت چشم‌گیری بوده است.
کارمزد تراکنش‌ها بر روی کاردانو نسبت به این معیار بر روی اتریوم بسیار کمتر است. اگرچه اخیرا کارمزد کاردانو به اوج جدید 1.76 میلیون دلار در مجموع رسید و شاهد افزایش فعالیت شبکه بود، اما کارمزد بر روی اتریوم رشد بیشتری را تجربه کرد و 9.16 میلیون دلار را به خود دید.
علاوه بر آن، مکانیزم استیک کاردانو نسبت به مکانیزم اتریوم، بسیار تفاوت داشته و امکان برداشت دارایی در هر زمانی را فراهم می‌آورد. در حقیقت، امکان استیک ADA بدون خروج از کیف پول هولدرها وجود دارد.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید? 
قیمت بیت کوین
قیمت اتریوم
قیمت کاردانو

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
نقطه عطف جدید بون در زمینه احساسات اجتماعی
مقاومت افقی بر سر راه اتریوم و ریپل
79 میلیارد دوج کوین جابه‌جا شد
کارمزد شبکه اتریوم 69 درصد افت کرد
امکان استفاده از فلوکی در AliExpress فراهم شد
در ماه مه بیش از 10 میلیارد شیبا سوزانده شد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال اخبار کاردانو

فهرست