آیا اتریوم در بازار صعودی قرار دارد؟

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. آیا اتریوم در بازار صعودی قرار دارد؟

آیا اتریوم در بازار صعودی قرار دارد؟
به گزارش زوم ارز و با توجه به دیدگاه مایک مک‌گلون، استراتژیست ارشد در موسسه Bloomberg Intelligence، انتقال موفقیت آمیز آلت کوین اصلی بازار رمز ارزها به گواه سهام  در طی بحران سخت اقتصاد جهانی و همچنین، جایگاه برجسته‌ی آن در انقلاب اقتصاد دیجیتال، در حال ایجاد پایه‌ای جدید برای اتریوم است. در نگاه این متخصص، این پایه در سطح قیمت 1000 دلار در حال شکل گرفتن است.

مک‌گلون در چارتی که به اشتراک گذاشت، اشاره کرد که اتریوم پتانسیل ساخت پایه‌ای مشابه زمان اوج سال 2018، زمانی که نقدینگی در نقطه‌ی مقابل -5 درصد فعلی، در سطح 14 درصد قرار داشت، را دارد.
این استراتژیست در ادامه گفت که اکنون، این آلت کوین به عنوان بخشی از یک بازار صعودی ادامه دار، در سطح قیمت پایینی معامله می‌شود. این موضوع که امروز قیمت اتریوم نسبت به اوج خود در سال 2021، حدود 70 درصد افت کرده است اما هنوز چهار برابر میانگین قیمت 2020 به شمار می‌رود، برای چنین دارایی یا تکنولوژی نوظهوری کاملا عادی محسوب می‌شود.
به نظر می‌رسد که احتمال پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین، پیش از انتقال این بلاکچین به مکانیزم گواه سهام، بیشتر بود. با توجه به سخن تعدادی از طرفداران رمز ارز، پس از این ارتقا، شبکه اتریوم به شبکه‌ای متمرکزتر و تحت کنترل بیشتر، نظریه‌ای که توسط داده‌های جدید نیز پشتیبانی می‌شوند، تبدیل شده است.
ممکن است چنین تصمیماتی، که نزد طرفداران واقعی رمز ارز محبوب نیستند، موانعی برای تبدیل اتریوم به بلاکچین شماره یک بازار به شمار نروند، اما این تصمیمات قطعا به نفع بیت کوین تمام خواهند شد.

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
تبلیغ ریپل در ایستگاه وال استریت
کاردانو یک موشک است!
صرافی Bitstamp شیبا را برای مشتریان آمریکایی خود لیست کرد
رشد قیمت تن کوین همزمان با اختلال واتس اپ
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست