آدرس قدیمی اتریوم پس از 7 سال دوباره فعالیت کرد

  1. کریپتوهاوس
  2. »
  3. اتریوم
  4. »
  5. آدرس قدیمی اتریوم پس از 7 سال دوباره فعالیت کرد

آدرس قدیمی اتریوم پس از 7 سال دوباره فعالیت کرد
اخیرا یک آدرس اتریوم با 100 ETH که به‌مدت بیش از 7 سال غیرفعال بوده است، دوباره فعالیت خود را آغاز کرده است.

به گزارش زوم ارز، جزییات تراکنش ارائه شده توسط پلتفرم Whale Alert نشان می‌دهند که این آدرس با کارمزد حدود 0.5 دلار تراکنش انجام داده است.
فعالیت ناگهانی این آدرس غیرفعال، واکنش‌های گوناگونی را از سوی جامعه رمز ارزی در توییتر برانگیخته است. برخی باور دارند که ممکن است صاحب این آدرس قصد داشته باشد که موجودی خود را استیک کند، در حالی که بقیه فکر می‌کنند که شاید این فعالیت، آغاز فعال شدن مجدد بسیاری از آدرس‌های غیرفعال دیگر باشد.
برخی از کاربران در توییتر نسبت به فعالیت ناگهانی این آدرس غیرفعال ابراز نگرانی کردند. یکی از کاربران نوشت که زمان فروش فرا رسیده است، در حالی که بقیه اذعان کردند که این فعالیت ناگهانی می‌تواند نشانه‌ای از اصلاحات یا دستکاری بازار باشد.
در بیشتر موارد، این آدرس‌ها به خریداران اولیه که تمایل خود را به رمز ارزها از دست داده بودند یا موجودی خود را فراموش کرده بودند تعلق دارند. از آنجایی که ارزش رمز ارزها رو به افزایش است، ممکن است این هولدرها دوباره علاقه پیدا کنند و تصمیم به فروش یا استفاده از دارایی خود بگیرند.

فعالیت دوباره‌ی این آدرس، جامعه‌ی رمز ارزی را به هیجان آورده است. درحالی که دلایل پشت این فعالیت نامعلوم هستند، می‌تواند یادآوری کند که هولدرهای رمز ارزی باید همیشه دارایی خود را درنظر داشته باشند تا آن‌ها را فراموش نکنند.
?زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ? را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید? 
قیمت بیت کوین امروز
قیمت اتریوم امروز

منبع: U.today
سر تیتر اخبار:
رشد 17 درصدی بیبی دوج با وجود راه‌اندازی پورتال توکن سوزی
12 میلیون شیبا از چرخه حذف شد
تقاطع مرگ در چارت بیت کوین تشکیل شد
هاسکینسون از ایده‌ی پشتیبانی از KYC در کاردانو دفاع کرد
برچسب هااخبار اتریوم اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

فهرست