دوج کوین

دوج کوین در اواخر سال ۲۰۱۳ توسط بیلی مارکوس با کمک جکسون پالمر نوشته شد، سازنده ی این ارز بدون توجه به پذیرش و مقبولیت این ارز توسط مردم شروع به ساخت این ارز کرد، دوج کوین در ابتدا یک سیستم پرداخت آنلاین دوستانه بود.
این ارز مانند اتریوم، بیت کوین، ترون و خیلی از ارزهای دیجیتال دیگر یک دارایی دیجیتالی به حساب می آید و قابلیت ذخیره سازی بر روی کیف پول برای این ارز فراهم است.
علت رشد دوج کوین در سال های اخیر پذیرش و علاقه و محبوبیت شدید این ارز در بین مردم بوده است، این علاقه تا حدی ادامه داشته که بسیاری از طرفاداران این ارز اقدام به خرید لباس، مجسمه، تابلو و… دوج کوین کرده اند.تبلیغات بالای رمز ارز دوج کوین توسط مردم و حوایت رسمی ایلان ماسک ارز این رمز ارز دلایل دیگر رشد این سگ دوست داشتنی میباشد.

دوج کوین چیست؟

دوج کوین یا شوخی چند صد میلیون دلاری؟ ارز دیجیتال دوج کوین در ابتدا فقط برای شوخی و سرگرمی ساخته شده بود اما الان ارزش بازار این رمز ارز به چند صد ملیون دلار می رسد.
دوج کوین بدون هدف اولیه و بدون وجود نقشه ی راه شروع به کار کرد، بر خلاف خیلی از ارزهای دیجیتالی که ادعا ارایه ی خدمات متفاوتی را داشتند، دوج کوین بدون ادعا و بدون ارایه ی خدمات و صرفا برای یک بازی و سرگرمی پا به دنیای ارزهای دیجیتال گذاشت.
یکی از بزرگ ترین مشکل های این ارز بی نهایت بودن تعداد سکه های آن است، تولید این ارز برای همیشه ادامه خواهد داشت و این موضوع باعث افزایش  عرضه در بلند مدت و در نتیجه کاهش قیمت این ارز به مرور زمان خواهد شد.

د

تحلیل دوج کوین

برای رشد ارزهای دیجیتال میتوان به دو عامل اصلی اشاره کرد:۱-مقبولیت و محبوبیت ارز بین مردم ۲-تیم طراحی و رشد و هدف های ارایه شده برای ارز
بنابر این برای پیشبینی و تحلیل آینده ی هر ارزی ابتدا باید این دو عامل بررسی شوند تا بتوان یک دید کلی از وضعیت آینده ی هر ارزی داشت.به علت نبود پشتوانه ی خاصی برای ارزهای دیجیتال محبوبیت و مقبولیت و هدف های هر ارز پشتوانه ی آن خواهد بود و در بین این دو شاید مقبولیت و محبوبیت در بین مردم از امتیاز بالاتری برخوردار باشد. چرا که یک ارز دیجیتال با داشتن یک تیم بی نظیر و اهداف فوق العاده اما بدون مقبولیت نزد مردم در این بازار جایگاهی نخواهد داشت و اما اگر یک ارز بی نهایت بی پیشتوانه و بدون هدف و کاربرد باشه اما توسط مردم به عنوان یک دارایی قبول شده باشد، قطعا میتواند جایگاه خودش را بین ارزهای بزرگ بازار پیدا کند.پس برای تحلیل آینده ی هر ارزی ابتدا به میزان مقبولیت و شناختت مردم و سپس به تیم پشت حامی ارز نگاه میکنیم.
از بین دو آیتم امتیاز گفته شده دوج کوین یکی از امتیازها را به صورت کامل دارد و یکی از امتیازهارو به صورت کامل ندارد. مقبولیت و محبوبیت بین مردم یکی از ویژگی های بزرگ این ارز دیجیتال به حساب می آید. در ابتدای متن گفته شد که این محبوبیت و مقبولیت در بین مردم تا حدی رسیده که مردم شروع به جمع آوری کلکسیون هایی با طرح لوگو دوج کوین کرده اند و در کنار این موضوع بعضی از فروشگاه ها و باشگاه های آمریکایی پرداخت با دوج کوین به عنوان یی از روش های پرداخت برای خود انتخاب کرده اند که این که این موضوع میتواند یک پشتوانه ی قوی برای ارز دیجیتال دوج کوین باشد.
اما موضوع دوم، دوج کوین هدف و تارگت های خاصی برای آینده ی خود در نظر نگرفته است و صرفا ارزی با تعداد بی نهایت و ساخته شده برای شوخی است و تیمی به صورت جدی برای بهبود عملکرد ارز دیجیتال دوج کوین فعالیت نمی کند.تعداد بی نهایت این ارز در کنار نبود رایه ی خدمات و ویژگی ای خاصی برای دوج کوین به اندازه ی کافی برای سرمایه گذاری نکردن در این ارز می تواند کافی باشد. حال باید دید که در بلند مدت مقبولیت مردم بیشتر بر روی دوج کوین تاثیر گذار خواهد بود یا نبود ویژگی خاص و خدمات ویژه ای برای این ارز، برای نگه داری بلند مدت این ارز نسبت به ارزهای دیگر باید دقت بیش تری وجود داشته باشد.

نحوه نگه داری دوج کوین

ارز دیجیتال دوج کوین میتوانید در کیف پول های ارزهای دیجیتال ذخیره کنید. ذخیره ی دوج کوین به راحتی ذخیره ی دیگر ارزها مانند: اتریوم و بیت کوین و ترون است.شما رمز ارز دوج کوین میتوانید در کیف پول های رایگانی مثل تراست والت، کوینومی، اتمیک و… به راحتی و با امنیت مناسبی نگه داری کنید.در کنار ذحیره ی این ارز بر روی کیف پول های نرم افزاری امکان نگه داری دوج کوین بر روی کیف پول های سخت افزاری مثل کیف پول لجر، ترزور وجود دارد. پیشبینی میشود برای ذخیره ی دوج کوین استفاه از کیف پول های نرم افزاری مناسب باشد البته حتما در نظر داشته باشید برای نگه داری مبالغ سنگین کیف پول های سرد میتوانند عملکرد بهتر و کم ریسک تری نسبت به کیف پول های نرم افزاری داشته باشند.
حتما قبل از اسفاده از کیف پول های نرم افزاری کلمات کلیدی که در اختیارتون قرار میگرد در جای امنی یادداشت کنید چرا که تنها راه بازیابی کیف پولتان در دست داشتن کلماتی است که در زمان نصب این کیف پول به شما نشان داده میشود. در نگه داری کلمات داده شده حتما کوشا باشید.

دوج کوین

دوج کوین
دوج کوین دوج کوین در اواخر سال ۲۰۱۳ توسط بیلی مارکوس با کمک جکسون پالمر نوشته شد، سازنده ی این ارز بدون توجه به پذیرش و مقبولیت این ارز توسط…
فهرست