ترون

ترون یکی از ارزهای دیجیتال، با اهداف بزرگ و رویایی است.هدف اصلی و بلند پروازانه ی ترون ساخت یک شبکه ی اینترنت واقعا غیر متمرکز است.ارز دیجیتال ترون در بین عظیم ترین برنامه های اجرایی مبتنی بر بلاک چین قرار دارد.شبکه ی این ارزدیجیتال ادعا میکند هم اکنون ظرفیت انجام ۲,۰۰۰ تراکنش بر ثانیه با کارمزدی بسیار پایین و چیزی نزدیک به صفر را دارد.به گفته ی تیم سازنده ی ترون، شبکه ی این ارز مقیاس پذیری بالا و همچنین توان اجرایی زیادی دارد.

ترون چیست؟

ارز دیجیتال ترون با نماد trx ایده ی یک جوان کارآفرین چینی به نام جاستین سان بوده است، این کارآفرین چینی قبل از شروع فعالیت بر روی ترون بر روی ارز دیجیتال ریپل فعالیت داشته است.پیبینی میشود که سایت ترون نزیک به ۱۵۰ نفر کارمند داشته باشد اما به صورت دقیق اطلاعاتی از این افرارد در دسترس نیست.
توکن اولیه ارز دیجیتال ترون بر روی شبکه ی اتریوم در سال ۲۰۱۷ با قیمت ۰.۰۰۱۹ دلار عرضه شد.
اتریوم در هر ثانیه ۱۵ تراکنش و بیت کوین در هر ثانیه ۷ تراکنش انجام می دهند اما این عدد برای ترون بسیار بیشتر است چیزی نیزدیک ۲۰۰۰ تراکنش در هر ثانیه باعث میشود تراکنش ها بسیار سریع در این شبکه تایید شود و این موضوع در کنار کارمزد پایین این ارز دو ویژگی مهم این ارز برای رقابت با دیگر رقیب ها خواهد بود.تعداد کل ارز دیجیتال ترون ثابت است و این عدد چیزی در حدود ۹۹ ملیلیارد است، این تعداد به صورت ثابت میباشد و در مرور زمان نه کم خواهد شد و نه چیزی اضافه، ویژگی که اکثر سرمایه گذاران به عنوان یک آیتم مهم برای سرمایه گذاری در نظر خواهند گرفت.
ارز دیجیتال ترون

نحوه نگه داری ترون

ارز دیجیتال ترون به راحتی داخل کیف پول ارزهای دیجیتال امکان ذخیره سازی دارد.ترون بر روی کیف پول های نرم افزاری، سخت افزاری و کیف پول های تحت وب امکان ذخیره سازی دارند، کیف پول هایی مثل کیف پول تراست والت، کیف پول اتمیک والت، ترون لینک و… قابلیت ذخیره سازی ارز دیجیتال ترون را بر روی خود دارند.حتما قبل از شروع به واریز و برداشت به این کیف پول ها از کلمات بازیابی کیف پولتان حتما بکاپ گیری کنید تا اگر نیاز به بازیابی کیف خود داشتید امکان انجام این کار را داشته باشید.حتما توجه داشته باشید که بدون در دسترس داشتن کلمات بازیابی امکان بازیابی کیف پول شما به سادگی وجود نخواهد داشت.
ترون بر روی شبکه ی مخصوص خودش فعال است و تراکنش ها در این شبکه انجام و تایید میشود و هر کیف پولی که از شبکه ی ترون و ترون پشتیبانی کند امکان ارسال و دریافت و ذخیره ی ترون را خواهد داشت. در کنار کیف پول های نرم افزاری، برای سرمایه گذارهایی که دارایی زیادی دارند استفاده از کیف پول های سخت تفزاری که ریسک و خطر کمتری دارد پشینهاد می شود این کیف پول ها را میتوانید از فرپشگاه های معتبر تهیه کنید.البته در بیشتر مواقع کیف پول های رایگان و نرم افزاری به اندازه کافی خوب و کفایت کننده خواهد بود و برای معاملات ساده نیازی به استفاده از کیف های سخت افزاری نیست.
توصیه می شود با توجه به کارمزد انتقال پایین این ارز، دارایی خود را داخل صرافی ها نگه ندارید و سعی کنید ترون خود را به کیف پول شخصی انتقال و در داخل کیف پول نگه داری کنید.

تحلیل ترون

ارز دیجیتال ترون میتواند با توجه به نقشه ی راه و هدف های این ارز دیجیتال در آینده عملکرد خوب و امیدوار کننده ای داشته باشد.رسیدن به یک اینترنت همگانی که در آن سانسور، تحریم، فیلتر و… جایی نخواهد داشت.تیمی که روی ارز دیجیتال ترون فعالیت میکند از سطح علمی و دانش بالایی برخوردار است. که همین موضوع می تواند یکی از پشتوانه های خوب برای این ارز باشد.در کنار تیم قوی و حرفه ای و همچنین هدف های بلد پروازانه ی این ارز، کارمزد پایین در کنار سرعت بالای تراکنش که تقریبا برابر است با تایید یک تراکنش در  ۰/۰۰۰۵ ثانیه یک نقطه ی قوت برای این رمز ارز خواهد بود. این نقطه ی قوت میتواند یک نکته ی خوب برای پذیرش هرچه بیشتر این رمز ارز توسط مردم باشد.
ارز دیجیتال ترون میتواند در آینده ی نزدیک بین ۱۰ ارز برتر بازار قرار بگیرد، با توجه به پشتوانه ی خوب و مناسب این رمز ارز پیشنهاد می شود حتما درصدی از دارایی خود را به خرید این ارز اختصاص دهید.رمز ارز ترون می توانید از صرافی های داخلی و خارجی خریداری کنید، ولی مجدد توصیه می شود که دارایی خود را به علت ریسک های موجود داخل صرافی ها نگه ندارید و بعد از خرید دارایی خود را به کیف پول شخصی انتقال دهید.

تفاوت ترون با دیگر ارزها

ترون با ارزی شبیه بیت کوین بسیار متفاوت است، ترون سرعت تایید تراکنش بسیار بالاتری نسبت به بیت کوین دارد در کنار سرعت بالای تایید تراکنش کارمزد پایین این شبکه نکته ی قوت دیگری برای این ارز خواهد بود اما در مقابل سابقه ی بسیار زیاد بیت کوین و عملکرد بدون مشکل در این مدت بسیار زیاد به تنهایی برای کنار زدن ترون کافی خاهد بود اما باید با گذشت زمان ببینیم چه میزان از ایده و هدف های ترون به نتیجه می رسد و عموم مردم به پذیرش کدام ارز بیشتر روی می آرود، زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد.

ترون

ترون
ترون ترون یکی از ارزهای دیجیتال، با اهداف بزرگ و رویایی است.هدف اصلی و بلند پروازانه ی ترون ساخت یک شبکه ی اینترنت واقعا غیر متمرکز است.ارز دیجیتال ترون در…
فهرست